TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

D-Smart TV ve İnternet

Güncelleme tarihi
min reading

Türkiye'nin en bilinen dijital yayın platformlarından D-Smart, internet teknolojilerine yaptığı yatırımlarla internet hizmetini de D-Smart İnternet markasıyla sunmaktadır. Bu yazıda D-Smart'ın internet ve televizyon hizmetini bir arada verdiği hizmetlerden bahsediyoruz.


D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERi NUMARASI D-Smart internet ve TV aboneliğinizin varsa ve arıza yaşıyorsanız D-SMART Çağrı merkezi numarası 0850 266 0266 aracılığıyla kendilerine ulaşabilirsiniz.

D-Smart Adsl ve TV paketli kampanyalar

D-Smart'ın TV paketlerine yanında Adsl internet ile birlikte sahip olmak isterseniz bu ihtiyacınıza yönelik kapmanyaları müşteri hizmetleri ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Değişen kampanyaları takip ederek size en uygun internet paketine avantajlı olarak erişebilirsiniz.

Yalın İnternetD-Smart Yalın internet hizmetini, yani telefon hattı gerekmeden alabileceğiniz internet hizmetini de avantajlı fiyatlarla sunar.

D-Smart Fiber ve TV kampanyaları

D-Smart'ın TV hizmetlerine ışık hızında fiber internet hizmetine ulaşmak isterseniz sunulan fiber kampanyalarını mutlaka inceleyiniz. Şirket kapmanyalı paketlerini genellikle 24 ay taahhütlü olarak sunar. 

D-Smart Blu nedir? D-Smart Blu her yerden televizyon keyfi yaşatan bir hizmettir. D-Smart Blu internet bağlantısı ile bilgisayar, laptop, tablet ve telefondan TV yayınına ve güncel içeriklere ulaşmanızı sağlar. D-Smart bu hizmeti de internet paketleri ile birlikte kapmanyalı olarak sunmaktadır.

AKTİVASYON BEDELİ ÖDER MİYİM? D-Smart kampanyalarında normalde alınmakta olan aktivasyon bedeli hediye edilebilir ve daha avantajlı şekilde internet sahibi olabilirsiniz. Ya da kampanya ve ürüne göre aktivasyon ve iç kurulum bedellerini ister peşin ister taksitli olarak ödemenize imkan sağlanır.