TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

FilmBox Abonelikleri, içerikler ve Başvuru

Güncelleme tarihi
min reading
FilmBox Live Logo

"Yeni nesil eğlence servisi" FilmBox, film, dizi gibi video içerikleri online olarak farklı ekranlarda izleyebileceğiniz bir platformdur. uluslarası medya kuruluşu SPI International'ın bünyesinde yer alan Filmbox Live, 4 kıtada 33 farklı dilde 16 TV kanalı ile yayın yapar. Aylık 25 milyondan fazla üyesi bulunan Filmbox'un film arşivine internete bağlanabilen herhangi bir cihaz üzerinden ve önemli elektronik eşya üreticileriyle kurduğu işbirlikleri sayesinde ulaşılabiliyor

 

FILMBOXLIVE nedir?

Filmbox Live üyelik oluştururak dizi, film ve farklı video içeriklerine erişilebilen bir hizmettir. Filmbox Live ile üye olmadan inceleyebileceğiniz içerikleri beğenirseniz, üyelik açarak izlemeye başlayabilirsiniz.

FilmBox üyeliği: Başvuru, Bilgi güncelleme, iptal işlemleri

FilmboxLive abonelik başvurusu nasıl yapılır?

  • FilmBox Live abonelik başvurusu için ne yapılır?
  • Filmbox internet sitesinden: Sağ üst köşedeki Giriş butonuna tıkladıktan sonra açılan kutuda Üye Ol'a tıklayıp adımları takip ederek üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Android uygulamasından: Google Play Store aracılığıyla FilmBoxLive uygulamasını indirdikten sonra Giriş butonuna tıklayıp yine yönlendirmeleri takip edilir.
  • IOS uygulaması ile: Apple Store ile FilmBoxLive uygulamasını indirip Giriş'e tıklayıp açılan adımlar takip ederek üye olabilirsiniz.

FilmBoxLive'a Hemen Başvur

Bilgi Değişikliği nasıl yapılır?

Üyelik bilgilerini değiştirmek için, FilmBoxLive internet sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra sağ üst bölgede yer alan Hesabım'a girin. Burada değiştirmek istediğiniz bilgiyi sağdaki kalem işaretine tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Üyelik iptali için

FilmBoxLive internet sitesinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım sekmesine tıklayıp Üyelik İptal kısmına gitmeniz gerekmektedir. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa [email protected]'a İptal konu başlığıyla göndereceğiniz e-postalara cevaben size konuyla ilgili bilgilendirme yapılır ve iptal sürecinde destek olunur.

Turksat kampanyası ile ya da Google Play hesabı ve iTunes hesaplarıyla yapılan üyeliklerde, üyeliğin sona erdirilmesi için bu hizmetlerin kendisinden iptal işlemi yapılması gerekir. 

Müşteri Hizmetleri 

FilmBox Live hakkında sorularınız için FilmBox Live'ın Sık Sorulan Sorulara hazırladığı cevapları inceleyebilirsiniz. Bu adreste aradığınız soruyu bulamıyorsanız, [email protected] adresini e-posta gönderebilirsiniz.

Filmbox Live İletişim Bilgileri

Adres:

Kuruçeşme Mah. Çınarlıçeşme Sk. No:4/2 

Beşiktaş / İstanbul

PK: 34345

E-posta: 

[email protected]

Telefon:

444 05 02 (Haftaiçi 09.30-18.00)