TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Turkcell Mobil Başvuru, Ürün ve Hizmetler, İletişim Bilgisi ve Fatura

Güncelleme tarihi
min reading

Türkiye’de mobil iletişimin öncüsü olan Turkcell, bireysel ve kurumsal kullanıcılar için geliştirdiği çok sayıda tarife, servis ve teknolojileri sayesinde GSM ve İnternet alanında en çok tercih edilen şirketlerden biridir. Turkcell, mobi iletişim, mobil internet ve evde internet hizmetlerindeki yatırımlarının yanı sıra enerji sektöründe de Türkiye’deki tüketicilere ulaşmayı hedeflemektedir.


Turkcell Hakkında

Turkcell'in kurucu ortakları, daha önce Telecom Finland Ltd. adıyla bilinen ve şu anki anki adıyla Sonera Holding, Çukurova Grubu ve MV Holding'dir. Çukurova Grubu ülkemizin önde gelen holdinglerinden biridir. Şirketin ortaklarından Sonere Holding’e ait TeliaSonera ise, özellikle İskandinav pazarlarında faaliyet gösteren güçlü bir operatördür. Turkcell, yerli ve yabancı ortaklarının gücüyle bugün Telekom alanında hizmet veren en büyük ve köklü şirketler arasında olmasının yanı sıra GSM hizmetini Türkiye’de başlatan ülkemizin ilk GSM operatörüdür.

Turkcell Ürün ve Hizmetleri

Turkcell GSM Paket ve Tarifeleri

Turkcell, GSM kullanıcıları için çok sayıda ve çok çeşitli ihtiyaçlara yönelik paket ve tarifeler sunmaktadır. Turkcell paket ve tarifeleri Faturalı Hat ve Hazır Kart (lira yükleme sistemi) kullanıcıları için iki grupta oluşturulur. Bunun yanında Turkcell’e yeni abone olanlar içinde farklı avantajlar sunulmaktadır.

 • Turkcell GSM Paket ve Tarifeleri başlıca;
 • 4.5G Hızında Paketler
 • Lifecell Paketleri
 • Hem Evden Hem Cepten
 • Hazır Kart’tan Faturalı’ya Geçiş Paketleri
 • Yeni Turkcelliler için Hazır Kart ve Faturalı Hat tarifeleri

Turkcell ayrıca, kontratlı cihaz kampanyaları ile faturanıza ek ödemeler veya yeni tarife çerçevesinde yeni nesil akıllı telefonlara sahip olma avantajı da sunar.

Turkcell İnternet

Turkcell GSM tarifeleri dışında farklı cihaz ve kullanım alanları için internet seçenekleri sunar. Bu sayede ister eviniz ister cep telefonunuz veya tabletiniz için internet paketi edinerek Turkcell’ın yüksek hızlı internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in taşınabilir modemi VINN ile internet paketinizi gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 • Turkcell İnternet Ürünleri
 • Ev İnterneti : Turkcell Superonline markası ile evler ve iş yerleri için yüksek hızlı Fiber ve ADLS/VDLS internet hizmeti alabilirsiniz.
 • Cepten İnternet
 • Hem Evden Hem Cepten
 • Tablet/VINN WiFi İnternet

Turkcell Servisleri

Turkcell, GSM abonesi kullanıcıları için birçok kolaylaştırıcı servis sunmanın yanında tüm akıllı cihaz kullanıcılarını faydalanabileceği Bip, TV+ ve Fizy ve Dergilik gibi eğlence, müzik ve bilgi amaçlı uygulamalar da geliştirmiştir. Turkcell abonelerinin kullanabileceği ücretli ve ücretsiz servisler ise başlıca Arama, Fatura ve TL Servisleri, Bilgi Servisleri ve Eğlence Servisleri’dir.

Turkcell Aboneleri için Kulüp ve Programlar

Turkcell Kulüpleri ile müşteriler kulüplerine özel avantajlardan yararlanabilir. Çiftçiler, esnaflar, kamu çalışanları, gençler, iş dünyası ve daha birçok özel gurup, kendilerine özel tarife ve kampanya tekliflerinden faydalanabilmektedir.

 • Turkcell’in sunduğu kulüp ve programlardan bazıları:
 • Turkcell Platinum : Özel çözümlerle hayatınızı kolaylaştıracak ve konforunuzu artıracak ayrıcalıklar sunar.
 • GNC: 26 yaş altı tüm Turkcelliler gençlere özel avantajlardan faydalanabilirler.
 • Engel Tanımayanlar : Engelli Turkcell müşterilerine hayatlarını kolaylaştıracak avantajlar sunmaya yönelik bir ayrıcalıktır.

Diğer Ürün ve Hizmetler

Turkcell, Türkiye çapında milyonlarca abonesine GSM ve İnternet hizmeti sunmanın yanında kişi ve kurumlara yönelik ürün ve hizmetler sunmaktadır. Turkcell vasıtasıyla aralarında birçok model ve markada akıllı cihazlara, taşınabilir modem ve aksesuarlara kammpanyalı veya doğrudan satış ile ulaşabilirsiniz. Turkcell Akademi ile iş hayatı, pazarlama, yabancı dil ve kişisel gelişim gibi konularda işinize yarayacak sertifika programları ve eğitimler sunulmaktadır. Bu eğitimleri kendiniz veya şirketiniz için satın alabilirsiniz. Enerji sektöründe de hizmet vermeye başlayan Turkcell, Turkcell Enerji markasıyla Serbest Tüketiciler için indirimli ve avantajlı kampanyalar sunmakta, indirimli olarak elektrik tedariği ve ek faydalar sağlamaktadır.