TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Turkcell Superonline İnternet Taşıma

Güncelleme tarihi
min reading
Turcell Superonline Logo
Turkcell Superonline Başvuru

Taşınıyorsunuz ve Turkcell Superonline internet hizmetinize ne olacağını mı düşünüyorsunuz? İnternetinizi de birlikte taşımanız için bilmeniz ve yapmanız gereken her şey bu yazıda.

Turkcell Superonline internet nasıl taşınır?

 • Turkcell Superonline'da nakil işlemi yapmak için internet sitesinden Taşınma Sihirbazı hizmetini kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini 0850 222 0 222 numaralı telefondan bırakarak nakil, taşınma işlemleriniz hakkında bilgi alabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

Turkcell Superonline internet sitesinden ulaşabileceğiniz Taşınma Sihirbazını kullanarak kayıt bırakabilir ve yeni adres bilgilerinizi girerek, yeni adresinizde hangi Turkcell Superonline hizmetlerini alabileceğinizi görürsünüz. Buna göre farklı hizmetleri ya da istediğiniz hıza göre seçebileceğiniz fiber ya da adsl paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Turkcell Superonline fiber internet hizmetini altyapısı olan yerlerde sunabildiği için sözleşmelerinde taşınma halinde fiber internetten adsl'e geçiş yapılabileceği belirtilir ve size imzalatılır.

 1. Yeni taşındığınız evde fiber altyapısı varsa:
  Fiber internet kurulum ekibi gelir ve kurulum hizmeti verilir. 100 TL kurulum ücreti ödersiniz. Bu ücreti 5 taksitle ödeyebilir ya da yeni bir 24 aylık taahhüt verir ve ücret ödemezsiniz.
 2. Yeni taşındığınız adreste dsl altyapısı varsa:
  Kurulum ücreti ödemeden nakil işleminizi gerçekleştirirsiniz.
 3. Ev telefonunu taşıma:
  Alan kodu değişmez ise ALO hizmetini yeni adresinize numara aynı kalacak şekilde taşıyabilirsiniz. Eğer alan kodu değişecekse, yeni bir numara alabilirsiniz.