TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

TurkNet İnternet Abonelik İşlemleri ve İptalinde Gerekenler Nelerdir?

Turknet Logo

Turknet internet aboneliği gerçekleştirirken neler yapmanız gerektiğini mi merak ediyorsunuz. Yazımızda Turknet internet başvurusuyla ilgili yöntemleri inceleyebilirsiniz.


Adsl Aboneliği

Nereye başvurulur?

  • İnternet sitesinde "Beni Arayın" kısmına tıklayıp abonelik başvurusu yapın. TurkNet temsilcisi, bıraktığnız telefon numarasından sizi arayacak ve bilgi verecektir.
  • Online başvuru,“TurkNetli Olmak İstiyorum” kısmından seçtiğiniz kampanyaya istenen bilgileri girirerek abone olun. Evraklarınız kurye veya kargo ile imzalamanız için kapınıza teslim edilir.
  • Telefonla 0850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini arayın.

Sözleşme nasıl imzalanır?

TurkNet internet aboneliğiniz için gerekli evraklar kargo ile adresinize gönderilerek sizden sadece kimlik fotokopinizi teslim alınacaktır. Kargo görevlisinin size imzalamanız üzere getireceği evraklar:

  • Abonelik sözleşmesi
  • Kampanya ve ön bilgilendirme formu
  • Telefon hizmeti başvuru formu

İnternet Başvurusu

TurkNet fiber nerede var?

Yaşadığınız yer, TurkNet fiber altyapısının olduğu aşağıdaki bölgeler içindeyse hemen başvurun. Bölgenize TurkNet fiber hizmeti yoksa ön talep formunu doldurarak [email protected] adresine gönderdiğiniz takdirde, bir TurkNet yetkilisi en kısa süre içinde adresinize gelerek modem kurulumunuzu yapacak ve hizmetiniz aktive edilecektir

İstanbul
Maslak, Levent, Şişli, Gayrettepe, Beşiktaş, Dudullu, Kadıköy, Erenköy, Kozyatağı, Acıbadem, Beyoğlu, Fulya

İzmir
Konak, Alsancak, ESBAŞ OSB.

Cayma hakkı

TurkNet ile internet sözleşmesi yaptıktan sonraki 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma bildirimi imzalanarak TurkNet'e 0 212 216 55 60 numaralı hatta faks çekilmelidir. Eğer modem benzeri donanımlar size teslim edildikten sonra cayma hakkınızı kullanacaksanız, modeminizi 20 gün içinde iade etmeniz gerekir. Modem iadesini geciktirirseniz TurkNet, modem bedelini size fatura eder.

TurkNet abonelik sözleşmesi iptali

İptal talebinizi, abone/ hizmet numaranızı, iletişim adresiniz ve imzanızı içeren dilekçeyi 0 212 216 55 60 numaralı hatta faks ile gönderin. Dilekçeniz 24 saat içinde işleme alınır.

TurkNet müşteri hizmetlerini 0850 288 80 80 ya da 0 850 288 70 01 numaralı telefondan arayarak dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya iptal talebinizi abone / hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini 0 212 216 55 60 numaralı faksa göndererek yapabilirsiniz. TurkNet, dilekçenizi 24 saat içinde işleme alır ve 7 gün içinde iptal işlemini onaylar. Sözleşme iptal edildiğinde iletişim numaranıza SMS gönderilir. Sözleşmenin ileri bir tarihte iptal edilmesi mümkün değildir.

Güncelleme tarihi