TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Ekip


Selectra ve Akıllı Tarife

Akıllı Tarife, genç Fransız girişimci tarafından kurulan Selectra'nın, iki genç Türk girişimciyle el birliği sonucunda Türkiye pazarındaki kullanıcılara hizmet vermek için yarattığı bir girişimdir. Aşağıdaki videoda Selectra kendi dilinde kuruluş hikayesini anlatıyor.

 

Volkan Öktem

ODTÜ ardından INSEAD'da MBA'ini bitirmiş Volkan, Akıllı Tarife'nin kurucu ortaklarındandır. Ortağı Erman ile Fransa'da okurken tanışmıştır. Burada Selectra ile birlikte Akıllı Tarife fikrini hayata geçirme kararı almışlardır.

Erman Yuğaç

Boğaziçi Üniversitesi'nin ardından INSEAD'da MBA'ini bitirmiş Erman, ortağı Volkan ile Fransa'da okurken tanışıp Fransız Selectra ile birlikte Akıllı Tarife'nin kurucu ortaklarındandır.

Gökhan Demir

Boğaziçi Üniversitesi mezunu Gökhan sektör ve fiyatlara dair analizleri gerçekleştirmektedir. Akıllı Tarife'nin CEO'su olarak görev alır.

Müge Kaş

Galatasaray Üniversitesi mezunu Müge içerik yönetimi, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama alanlarında ekibine destek olur.

Ceren Tekeli

Galatasaray Üniversitesi öğrencisi Ceren, içerik oluşturulması, sosyal medya ve çağrı merkezi yönetimi konularında ekibine katkı sağlamaktadır.

Eray Mutlu

Eray ekibimizde Çağrı Merkezi'mizde görevli danışmanlarımızdan biri olarak her gün tarifeler konusunda tüm sorularınızı yanıtlıar ve sizi en avantajlı tarifeye yönlendirmeye çalışır.

Pelin Memiş

Çağrı merkezinde görevli danışmanlarımızdan Pelin gün içerisinde farklı tarifeler konusunda tüm sorularınızı yanıtlar, sizin için en uygun tarifeyi bulmaya çalışır.

Güncelleme tarihi