Millenicom ADSL ve Fiber İnternet, Fatura Ödeme ve Müşteri Hizmetleri

Millenicom Logo

Millenicom Türkiye serbestleşen Türkiye telekomünikasyon/internet piyasasında 2004 yılında kurulmuştur. Öncesinde Doping İnternet adıyla da anılan şirket 2016 yılında  Almanya'nın en büyük enerji şirketlerinden EWE Holding tarafından satın alınmıştır. tarafından bireysel müşterilere genişbant internet ve sabit telefon hizmetleri sunmak amacı ile kurulmuştur. Millenicom ADSL ve fiber internet, sabit telefon ve ayrıca internet üzerinden televizyon hizmeti sunar.Millenicom Hakkında

EWE Holding tarafından 2016 yılında hisseleri satın alınan Millenicom, bu holdingin enerji ve telekomünikasyon piyasalarındaki tecrübeyi, yereldeki deneyimi ile birleştiriyor. Kendilerini, müşterilere özel çözümler üretebilen ve uygun fiyatlı internet sunan bir operatör olarak nitelendiren Millenicom bünyesinde ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunuluyor. Bununla birlikte sabit telefon, Bulut Santral Servisi, Bulut Wi-Fi gibi farklı ürünlerle hem işyerleri hem de evler için farklı seçenekler bulunduruyor.

Millenicom tarafından sunulan hizmetler

Millenicom Doping ile internet, sabit telefon ve IP TV, yani internet üzerinden görüntü ve ses aktarımı yapan televizyon hizmeti alabilirsiniz. Internet hizmetini Türkiye genelinde ADSL altyapısı ile, Fiber interneti ise, altyapının mevcut olduğu belirli bölgelerde sunmakta olan Doping ile bu hizmetleri dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz birlikte paket halinde alabilrsiniz.

Millenicom Doping internet tarifeleri

Millenicom Doping ile dilerseniz ADSL dilerseniz Fiber altyapı üzerinden internet hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi 0850 333 0 333 numaralı Doping Çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz

Aşağıdaki tabloda Doping İnternet'in bazı kampanyalarını görebilirsiniz:

Kampanya Adı Fiyat Açıklama Hız Kota Taahhüt
Gerçek Sınırsız Paketler 69,90 TL 200 TL bedelindeki kurulum hizmeti ücretsiz
216 TL değerinde aktivasyon ücreti hediye
14 gün içinde cayma hakkı
200 TL taahhüt bozma bedeli Millenicom tarafından karşılanır
8 Mbps'ye kadar Limitsiz 27 Ay
79,90 TL 16 Mbps'ye kadar  Limitsiz 27 Ay
84,90 TL 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 27 Ay
104,90 TL 35 Mbps'ye kadar Limitsiz 27 Ay
124,90 TL 50 Mbps'ye kadar Limitsiz 27 Ay
 144,90 TL 100 Mbps'ye kadar Limitsiz 27 Ay
Fiber İnternet Kampanyası 74,90 TL Gerçek Sınırsız
Superonline Altyapısı
24 Mbps'ye kadar
 
35 Mbps'ye kadar Limitsiz 27 Ay
Özgürüm Taahhütsüz 69,90 TL
120 TL bedelindeki kurulum hizmeti ücretsiz
216 TL değerinde aktivasyon ücreti hediye
Modem Ücretli
35 Mbps'ye kadar Limitsiz Taahhüt Yok
Digiturk Başlangıç TV Paketi ve Millenicom İnternet Kampanyası 78,90 TL Kurulum bedeli ücretsiz
Aktivasyon ücretsiz
beIN Connect Bağlantısı ile 12 ay Dizi kategorisi hediye
8 Mbps'ye kadar Limitsiz 24 Ay
Engel Yok Kampanyası 52,90 TL Filbox Full HD TV paketi ve Millenicom Fiber İnternet 10 mbps'den başlayarak 100 mbps'ye kadar farklı hız seçenekleri ile Limitsiz ve değişen AKN kotası seçenekleriyle 24 ve 27 ay taahhütlerde fiyat aynıdır. 27 ayık taahhütlerde kurulum ücretsiz olur
Üniversitelilere Özel Telefonsuz İnternet Kampanyası 69,90 TL niversiteden alınacak öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz edilmelidir
Evde kurulum ücreti ve aktivasyon ücreti yok
14 gün sonra cayma hakkı
8 mbps'den başlayarak 100 mbps'ye kadar farklı hız seçenekleri ile Limitsiz  12 Ay

Şubat 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Sabit Telefon

Millenicom Doping ile sabit telefon hizmeti alabilirsiniz. Şirketin Bol Avantajlı Telefon Kampanyası ile 12 Ay taahhütte bulunduğunuz takdirde 14 TL'ye 3000 dakika konuşma hediyeli sabit telefon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Farklı dakika seçeneklerine göre fiyatlandırma yapılan bu kampanyada çok avantajlı fiyatlarla sabit telefon hizmeti sunulmaktadır.

DopingBox

DopingBox, televizyonunuzu akıllı bir internet cihazına dönüştüren Android işletim sistemi ile çalışan bir multi-media cihazıdır. Mouse gibi kullanılan kumandası ile televizyonunuzda gerçek internet deneyimi yaşatır. Ekstra ücret ödemeden her an izleyebileceğiniz çok geniş bir film ve dizi arşivinin yanı sıra, DopingBox’a özel içerikleri ve GooglePlay platformunda bulunan diğer içerik ve uygulamaları kullanabilme olanağı sağlar. 

DopingBox hizmetinden sınırsız internet bağlantısına sahip tüm Doping aboneleri yararlanabilir. Dopingox servisi HDMI bağlantısı olan her tür televizyonda verilebilmektedir ancak aynı anda birden fazla televizyonda kullanılması mümkün değildir.

DopingBox'a sahip olmak isterseniz şirketin sunduğu kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Millenicom, 24 ay taahhüt sözü ile DopingBox Standart Paket'i ayda 25 TL yerine 10 TL, DopingBox Full Paket'i ise ayda 35 TL yerine 20 TL'ye sunmaktadır.

Abonelik İşlemleri

İndirimli internet tarifelerimizle ilgileniyorsanız hemen ve en kolay şekilde başvurmak için lütfen BURAYA tıklayınız. Formu doldurduktan sonra danışmanlarımız sizi arasın ve size en uygun tarifeye geçişinizi sağlasın!

Online Başvuru:

Millenicom internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. Doping çağrı merkezi, başvurunuz üzerine sizi arayarak, abonelik işlemleriniz tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezi'ni arayarak:

0850 333 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak Millenicom Doping internet için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

SMS ile

4730'a Doping Abone yazıp göndermeniz yeterlidir. Millenicom Müşteri hizmetleri size kısa bir sürede ulaşarak abonelik işlemlernizin yapılması konusunda yardımcı olacaktır.

Abonelik işlemlerinizin tamamlamnası için gereken evraklar Aras Kargo yetkilisi ile size ulaştırılacaktır. Bu evrakları imzalamanmız ve nüfüs cüzdanı fotopoknizin ile adresine gelen kargo yetkilsine teslim etmeniz gerekmektedir.

  1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. Millenicom tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  2. Abonelik Sözleşmesi: Millenicom tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
  3. Faturanızda yer alan bazı bilgiler: Tesisatın bağlı olduğu il / ilçe, dağıtım bölgesi adı, abone / tesisat no, sayaç numarası ve sayaç markası.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, Millenicom tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmahya devam edebilirsiniz Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? Doping tarafından sağlanan modemler tak-kullan teknolojisne sahiptir. Bu modem ile ayarlar ile uğraşmak zorunda olmadan,size ait kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yüklenir ve internetiniz kullanıma hazır hale gelir. Modeminizi çalıştırmak için tek yapmanız gereken modemininizn kablolarını takmanızdır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sınırsız, yanı kota bulunmayan tarifeler için geçerli olmadığını bir kez daha hatırlatalım. Kotanızı aşmanız durumunda, belirlenmiş kotanın üzerine kullandığınız her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilmekle birlikte arzu etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden ya da çağrı merkezinden de kotanızın ne kadarını kullandığınızı takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yaraarlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunan Türkiye’nin 4. Büyük Telekomünikasyon Operatörü olmayı hedefler. Millenicom, bireysel müşterilerine en iyi bağlantı deneyimi yaşatmayı; sunduğu bütünleşik kurumsal hizmetlerle de KOBİ‘lerin iş yapış şekillerini değiştirerek rekabetçiliklerini artırmayı hedeflemektedir.
Millenicom, uluslararası deneyimi sayesinde, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek yaratıcı ürünleri en yüksek kalite ve müşteri deneyimiyle sunmayı amaçlar.

Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)'in Almanya'da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur.

İletişim Bilgileri

Adres: 4.Levent Sanayi Mahallesi, Libadiye Sokak, No:3 34416 Kağıthane İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 333 0 333

Şirket ile iletişime geçmek için şirketin internet sitesindeki Müşteri Hizmetleri bölümünü ziyaret edebilir veya İletişim formunu kullanabilirsiniz.

Millenicom Videoları