Digiturk Banner Logo

Akıllı Tarife ile internet & TV tarifelerinize indirim!

Bizi arayın ucuz internet ve TV başvurunuzu yapın ya da başvuru formunu doldurun sizi teklifimizle geri arayalım!

Millenicom ADSL ve Fiber İnternet, Fatura Ödeme ve Müşteri Hizmetleri

Millenicom Logo

Millenicom Türkiye serbestleşen Türkiye telekomünikasyon/internet piyasasında 2004 yılında kurulmuştur. Öncesinde Doping İnternet adıyla da anılan şirket 2016 yılında Almanya'nın en büyük enerji şirketlerinden EWE Holding tarafından satın alınmıştır. Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR'ın EWE Turkey Holding ve grup şirketlerini satın alma işlemleri sonucunda Millenicom, 2019 Haziran'ı itibariyle SOCAR Türkiye bünyesinde hizmet vermektedir. Millenicom ADSL ve fiber internet, sabit telefon ve ayrıca internet üzerinden televizyon hizmeti sunar.


Millenicom Hakkında

Son 10 yılda Türkiye'de 15 milyar dolarlık yatırım faaliyeti bulunan SOCAR tarafından 2019 Haziran ayında tüm hisseleri satın alınan Millenicom, bu holdingin enerji ve telekomünikasyon piyasalarındaki tecrübesini, yereldeki deneyimi ile birleştiriyor. Kendilerini, müşterilere özel çözümler üretebilen ve uygun fiyatlı internet sunan bir operatör olarak nitelendiren Millenicom bünyesinde ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunuluyor. Bununla birlikte sabit telefon, Bulut Santral Servisi, Bulut Wi-Fi gibi farklı ürünlerle hem işyerleri hem de evler için farklı seçenekler bulunduruyor.

Millenicom tarafından sunulan hizmetler

Millenicom Doping ile internet, sabit telefon ve IP TV, yani internet üzerinden görüntü ve ses aktarımı yapan televizyon hizmeti alabilirsiniz. Internet hizmetini Türkiye genelinde ADSL altyapısı ile, Fiber interneti ise, altyapının mevcut olduğu belirli bölgelerde sunmakta olan Doping ile bu hizmetleri dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz birlikte paket halinde alabilrsiniz.

Millenicom Doping internet tarifeleri

Millenicom Doping ile dilerseniz ADSL dilerseniz Fiber altyapı üzerinden internet hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi 0850 333 0 333 numaralı Doping Çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz

Aşağıdaki tabloda Doping İnternet'in bazı kampanyalarını görebilirsiniz:

 
Kampanya Adı Fiyat Açıklama Hız Kota Taahhüt

3 Aylık Yalın 8 Mbps internet Kampanyası

0850 390 2937

Her şey dahil 99,90 TL

 • 3 ay kısa taahhüt süresi
 • Kendiliğinden iptal olur, otomatik olarak YENİLENMEZ.
 • Evde Kurulum isterseniz: Ayda 30 TL 
 • Modeminiz yoksa: Ayda 60 TL 
   
8 Mbps'e kadar Limitsiz 3 ay

3 Aylık Yalın 16 Mbps internet Kampanyası

0850 390 2937

Her şey dahil 99,90 TL

 • 3 ay kısa taahhüt süresi
 • Kendiliğinden iptal olur, otomatik olarak YENİLENMEZ.
 • Evde Kurulum isterseniz: Ayda 30 TL 
 • Modeminiz yoksa: Ayda 60 TL 
   
16 Mbps'ye kadar Limitsiz 3 ay

Millenicom Logo

Gerçek Sınırsız Kampanyası

0850 390 2937

74,90 TL başlangıç fiyatları

Yeni başvuru yapmış olan Millenicom müşterileri için 8 Mbps'den 100 Mbps’ye kadar seçenekler Limitsiz 27 Ay

Millenicom Logo

Özgürüm İnternet Kampanyası

0850 390 2937

79,90 TL'den başlayan fiyatlar

Taahhütsüz paket. 

Başvurusunu yeni yapmış bireysel aboneler içindir.

Kurulum ücreti : 30 TL x 4 Ay

35 Mbps'ye kadar Limitsiz Yok

Millenicom Logo

Prestij İnternet Kampanyası

0850 390 2937

89,90 TL'den başlayan fiyatlar

Taahhütsüz paket. 

Başvurusunu yeni yapmış bireysel aboneler içindir.

Kurulum ücreti : 30 TL x 4 Ay

100 Mbps'e kadar Limitsiz Yok

Millenicom Logo

Fiber İnternet Kampanyası

0850 390 2937

74,90 TL'den başlayan fiyatlar Başvurusunu yeni yapmış bireysel aboneler içindir. 24 Mbps'e kadar Limitsiz 24 Ay

Millenicom Logo

Hesaplı İnternet Kampanyası

0850 390 2937

52,90 TL

Telefon ile birlikte 57,99 TL başlangıç fiyatları

Yeni başvuru yapmış olan, tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış yeni müşterilere ve tesis adreslerinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş müşteriler için geçerli. 4 Mbps'ye kadar 40 GB 24 Ay

Millenicom Logo

Üniversitelilere Özel İnternet Kampanyası

0850 390 2937

74,90 TL'den başlayan fiyatlar

Başvurusunu yeni yapmış üniversite öğrencileri yararlanabilir.

8 Mbps'den 24 Mbps’ye kadar seçenekler Limitsiz 12 Ay

Millenicom Logo

Engel Yok Gerçek Sınırsız ve Gerçek Sınırsız Geçiş Kampanyası

0850 390 2937

49,90 TL'den başlayan fiyatlar

Yalın internet +10 TL

Engelleri Kaldıran kampanya

Kablosuz Modem 10 TL x 27 Ay veya 260 TL peşin

Fiber V1 modem ücreti aylık 15 TL dir.

8 Mbps'den 100 Mbps’ye kadar seçenekler Limitsiz 12 Ay

Millenicom Logo

Engel Yok Özgürüm ve Prestij Kampanyaları

0850 390 2937

Engel Yok Özgürüm Kampanyası: 59,90 TL
(16 Mart 2020 Pazartesi itibariyle satışa kapatılmıştır.)

Engel Yok Prestij Kampanyası: 74.90 TL
(16 Mart 2020 Pazartesi itibariyle satışa kapatılmıştır.)

Engelleri Kaldıran kampanya

Superonline Altyapısı

Engel Yok Özgürüm Kampanyası: 35 Mbps'ye kadar

Engel Yok Prestij Kampanyası: 100 Mbps'ye kadar

Limitsiz Yok

Ocak 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Sabit Telefon

Millenicom Doping ile sabit telefon hizmeti alabilirsiniz. Şirketin Bol Avantajlı Telefon Kampanyası ile 12 Ay taahhütte bulunduğunuz takdirde 14 TL'ye 3000 dakika konuşma hediyeli sabit telefon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Farklı dakika seçeneklerine göre fiyatlandırma yapılan bu kampanyada çok avantajlı fiyatlarla sabit telefon hizmeti sunulmaktadır.

DopingBox

DopingBox, televizyonunuzu akıllı bir internet cihazına dönüştüren Android işletim sistemi ile çalışan bir multi-media cihazıdır. Mouse gibi kullanılan kumandası ile televizyonunuzda gerçek internet deneyimi yaşatır. Ekstra ücret ödemeden her an izleyebileceğiniz çok geniş bir film ve dizi arşivinin yanı sıra, DopingBox’a özel içerikleri ve GooglePlay platformunda bulunan diğer içerik ve uygulamaları kullanabilme olanağı sağlar. 

DopingBox hizmetinden sınırsız internet bağlantısına sahip tüm Doping aboneleri yararlanabilir. Dopingox servisi HDMI bağlantısı olan her tür televizyonda verilebilmektedir ancak aynı anda birden fazla televizyonda kullanılması mümkün değildir.

DopingBox'a sahip olmak isterseniz şirketin sunduğu kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Millenicom, 24 ay taahhüt sözü ile DopingBox Standart Paket'i ayda 25 TL yerine 10 TL, DopingBox Full Paket'i ise ayda 35 TL yerine 20 TL'ye sunmaktadır.

Abonelik İşlemleri

İndirimli internet tarifelerimizle ilgileniyorsanız hemen ve en kolay şekilde başvuru formunu doldurduktan sonra danışmanlarımız sizi arasın ve size en uygun tarifeye geçişinizi sağlasın!

Online Başvuru

Millenicom internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. Doping çağrı merkezi, başvurunuz üzerine sizi arayarak, abonelik işlemleriniz tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezi'ni arayarak

0850 333 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak Millenicom Doping internet için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

SMS ile

4730'a Doping Abone yazıp göndermeniz yeterlidir. Millenicom Müşteri hizmetleri size kısa bir sürede ulaşarak abonelik işlemlernizin yapılması konusunda yardımcı olacaktır.

Abonelik işlemlerinizin tamamlamnası için gereken evraklar Aras Kargo yetkilisi ile size ulaştırılacaktır. Bu evrakları imzalamanmız ve nüfüs cüzdanı fotopoknizin ile adresine gelen kargo yetkilsine teslim etmeniz gerekmektedir.

 1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. Millenicom tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
 2. Abonelik Sözleşmesi: Millenicom tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
 3. Faturanızda yer alan bazı bilgiler: Tesisatın bağlı olduğu il / ilçe, dağıtım bölgesi adı, abone / tesisat no, sayaç numarası ve sayaç markası.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, Millenicom tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmahya devam edebilirsiniz Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? Doping tarafından sağlanan modemler tak-kullan teknolojisne sahiptir. Bu modem ile ayarlar ile uğraşmak zorunda olmadan,size ait kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yüklenir ve internetiniz kullanıma hazır hale gelir. Modeminizi çalıştırmak için tek yapmanız gereken modemin kablolarını takmanızdır.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sınırsız, yanı kota bulunmayan tarifeler için geçerli olmadığını bir kez daha hatırlatalım. Kotanızı aşmanız durumunda, belirlenmiş kotanın üzerine kullandığınız her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilmekle birlikte arzu etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden ya da çağrı merkezinden de kotanızın ne kadarını kullandığınızı takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yaraarlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

Şirket Bilgileri

Millenicom Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunan Türkiye’nin 4. Büyük Telekomünikasyon Operatörü olmayı hedefler. Millenicom, bireysel müşterilerine en iyi bağlantı deneyimi yaşatmayı; sunduğu bütünleşik kurumsal hizmetlerle de KOBİ‘lerin iş yapış şekillerini değiştirerek rekabetçiliklerini artırmayı hedeflemektedir.
Millenicom, uluslararası deneyimi sayesinde, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek yaratıcı ürünleri en yüksek kalite ve müşteri deneyimiyle sunmayı amaçlar.

Millenicom Türkiye, 2004 yılında European Telecommunication Holding (E.T.H. AG)'in Almanya'da elde ettiği deneyimle, serbestleşmenin başladığı Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle kurulmuştur. Öncesinde Doping İnternet adıyla da anılan şirket 2016 yılında Almanya'nın en büyük enerji şirketlerinden EWE Holding tarafından satın alınmıştır. Ülkemizin en büyük doğrudan dış yatırımcılarından Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın, Alman enerji şirketi EWE AG’nin Türkiye operasyonlarını yürüten EWE Turkey Holding ve grup şirketlerini satın almasıyla telekomünikasyon sektöründe hizmet gösteren Millenicom'un tüm hisseleri 17 Haziran 2019 tarihi itibariyle SOCAR Türkiye'ye geçmiştir.

İletişim Bilgileri

Adres: Vadistanbul, Ayazağa Mahallesi, Cendere Caddesi, Workland 2B Ofis, No: 109-K /13, Kat:2, 34485 Sarıyer/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 333 0 333

Şirket ile iletişime geçmek için şirketin internet sitesindeki Müşteri Hizmetleri bölümünü ziyaret edebilir veya İletişim formunu kullanabilirsiniz.

Millenicom Videoları

 
Güncelleme tarihi