Zorlu İndirimli Elektrik Tarifeleri ve Abonelik Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading
Zorlu Enerji Logo

Zorlu Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş.(Zorlu Elektrik), 2000 yılından beri elektrik ticaret faaliyetlerini sürdürür. Şirketin, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu indirimli tarifeleri bu yazıda bulabilirsiniz.

İletişim     Fatura Öde

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLİR MİYİM? Serbest tüketici olup olmadığınızı faturanızdan anlayabilirsiniz. Faturanız ayda ortalama 82 TL ve üstünde geliyorsa Serbest Tüketici olabilirsiniz. Bu tutar yılda en az 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Yıllık tüketiminizi nereden öğreneceğinizi merak ediyorsanız tıklayınız.


Zorlu Elektrik bir Zorlu Enerji grup şirketidir. Grup, Türkiye'de hidroelektrik, jeotermal, doğal gaz ve rüzgar santrallerinde elektrik üretir. Zorlu Elektrik, Türkiye'de halka açılan ilk enerji şirketidir ve hisselerinin %32'si İstanbul borsasında işlem görür. 892,4 MW kurulu gücü ile hizmet sağlayan Zorlu'nun, yurtiçinde 7 hidroelektrik, 3 jeotermal,3 doğal gaz ve 1 rüzgar santrali bulunmaktadır.

Zorlu Enerji Abonelik işlemleri

Serbest tüketici adayları, hem mesken hem de işyerleri için indirimli elektrik kampanyalarından faydalanabilir. Elektrik Satış Şirketi'nizi değiştirdiğinizde mevcut elektrik sisteminizde ve altyapıda bir değişiklik olmaz ve kesme/bağlama işlemi yapılmaz. Farklı bir şirketten elektrik satın almak istediğinizde sadece faturanızın geldiği şirket değişecektir.

Hem kendi mevcut elektrik şirketinizde hem de dilerseniz geçiş yapacağınız diğer tedarikçilerde seçtiğiniz tarifeye göre indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz. Siz sadece sözleşmeyi imzalarsınız, yeni tedarikçiniz resmi işlemlerin geri kalanını sizin adınıza tamamlar.

Zorlu Elektrik ile iletişime geçtikten sonra kendisine sunulan avantajlı tarifelerilerden kullanıcı kendi beğendiği fiyat ve elektrik tarifesini seçer. Elektrik kullanıcısı tarafından belgeler hazırlanır ve elektrik satış sözleşmesi imzalanır.

Zorlu Elektrik'ten hizmet almak için gerekli sözleşmeler ve dilekçeleri inceleyebilirsiniz.

  • Mesken için gerekli belgeler
  • Son aya ait elektrik faturası
  • Nüfus cüzdan suretinin ön yüzü (abonenin kimlik belgesi)
  • İşyeri için gerekli belgeler
  • Son aya ait elektrik faturası
  • imza sirküleri/ beyannamesi, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve faaliyet belgesi

Gerekli belgelerle başvurunun tamamlanmasının ardından müşteriyle yapılan anlaşma EPİAŞ'a bildirilir. Bu kurumdan alınan onayın ardından müşterinin aboneliği Zorlu Elektrik'e aktarılır.

Zorlu elektrik mesken fiyatları

Zorlu Elektrik konut tüketicilerine tek bir tarife sunuyor. Zorlu indirimli mesken tarifesinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Serbest tüketici limitini geçmek için, ayda en az 82 TL elektrik tüketmek gerekir. Bu tutar yılda 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Zorlu Elektrik'in tarifelerinin ve indirim oranlarını şirket ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İş yeri elektrik birim fiyatları

Zorlu Elektrik alternatif tedarikçi olduğundan, Türkiye'deki tüm iş yerlerine kurumlara indirimli elektrik satışı yapabilir. Zorlu Elektrik, aylık faturası çok yüksek olan kurumsal şirketlere özel yüksek tasarruflu tarife teklifleri hazırlayabilir. Tarifeler hakkında daha fazla bilgi için Zorlu Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Zorlu Elektrik tarifeleri için geçerli koşullar

Zorlu Elektrik'in taahhüt uygulaması

Sözleşme sona ermeden başka bir tedarikçiye geçme durumunda mesken sahibi tüketicilerin aldığı tüm indirimi iade etmesi talep edilir..Eğer ticarethane ise, bu indirim iadesine ek olarak sözleşmesinde yer alan oranda ceza ödemesi gerekir. 

Zorlu Elektrik Fatura Ödeme

Zorlu Elektrik Fatura Öde

Zorlu Elektrik'ten sizlere gönderilecek faturada herhangi bir elektrik şirketinden elektrik satın alırken karşılaşacağınız tüm bedeller aynıdır. Zorlu Elektrik fatura örneğini inceledikten sonra elektrik faturası hakkında merak ettiğiniz tüm detayları içeren Elektrik Faturası Hakkında sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

Faturanızı ödemek için kullanabileceğiniz farklı kanalları Zorlu Enerji elektrik faturanızın arkasından, fatura e-postasından ya da internet sitesnden öğrenebilir ve sözleşme hesap numarası bilgisini girerek kendinize ait işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi bankalardan Zorlu Enerji faturamı ödeyebilirim?

Zorlu Enerji banka ödeme kanalları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Banka adı Gişe İnternet Bankacılığı Otomatik Ödeme ATM
Kartlı-Kartsız
Telefon Bankacılığı
ABANK

 

 

 

 - 

 

AKBANK

 

 

 

 - 

 

BURGANBANK

 

 

 

 - 

 

DENİZBANK

 

 

 

 - 

 

FİBABANKA

 

 

 

 - 

 

GARANTİ

 

 

 

 - 

 

HALKBANK

 

 

 

 - 

 

İŞ BANKASI

 

 

 

 - 

 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI

 

 

 

 - 

 

PTT

 

 

 

 - 

 

QNB FİNANSBANK

 

 

 

 - 

 

ŞEKERBANK

 

 

 

 - 

 

TÜRKİYE FİNANS

 

 

 

 - 

 

VAKIFBANK

 

 

 

 - 

 

YAPI KREDİ

 

 

 

 - 

 

ZİRAAT BANKASI

 

 

 

 - 

 

Zorlu Elektrik İletişim

Zorlu Elektrik birçok hizmeti sunduğu internet sitesi üzerinden ya da çağrı merkezi ya da mail aracılığıyla iletişim yöntemlerini çeşitlendirmiştir.

Zorlu Elektrik Adres Bilgileri

ZORLU ELEKTRİK ENERJİSİ İTHALAT İHRACAT VE TOPTAN TİC. A.Ş.

Levent 199, Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İSTANBUL 
Telefon: 444 80 82
Faks: 0212 422 00 99
E-posta: [email protected]

Zorlu Elektrik Sosyal Medya Hesapları

Zorlu Elektrik Facebook ve Twitter hesaplarını takip edebilir, bu şekilde güncel Zorlu Elektrik tekliflerini görüp merak ettiğiniz konularda iletişime geçebilirsiniz.

Zorlu Enerji Çağrı Merkezi Numarası0850 808 80 82