Bisen Elektrik Fatura Ödeme, Abonelik ve Çağrı Merkezi

Güncelleme tarihi
min reading
Bisen Elektrik Logo

Bisen Elektrik Satış A.Ş. 2011 yılında satış faaliyetine başlamıştır. Bisen, enerji üretimi yapan bir grup olmanın avantajını, mesken, ticarethane ve sanayi aboneliği bulunan serbest tüketicilerine sunduğu elektrik fiyatlarına yansıtıyor.

İletişim

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALABİLİR MİYİM? Serbest tüketici olup olmadığınızı faturanızdan anlayabilirsiniz. Faturanız ayda ortalama 82 TL ve üstünde geliyorsa Serbest Tüketici olabilirsiniz. Bu tutar yılda en az 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir. Yıllık tüketiminizi nereden öğreneceğinizi merak ediyorsanız tıklayınız.


Bisen Elektrik Aboneliğini Nasıl Yaparım?

Bisen Elektrik'ten elektrik satın alarak abonelik gerçekleştirmek için Serbest Tüketici olmak gerekmektedir. Bisen'in sunduğu güncel tarifelere ulaşmak için Başvuru Formu'nu doldurabilirsiniz.

Bisen elektrik tarifeleri

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az 82 TL gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az 1400 kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Bisen Elektrik Birim Fiyatları
Tarife ismi Açıklama Taahhüt PSH Bedeli
Mesken sabit indirim birim enerji fiyatı üzerinden 1 yıl Var
Ticarethane sabit indirim birim enerji fiyatı üzerinden
Bir yıl boyunca sürekli indirimli kWh fiyatı
1 yıl Var

* EPDK Ekim 2015 mesken tarifesinde bulunan birim enerji bedeli üzerinden hesaplanmıştır. Tablo 2015 verilerini içermektedir. 2016 yılında PSH bedeli kaldırılmıştır.

Bisen elektrik sözleşme şartları

Ne kadar teminat ödemek gerekli ?

Elektrik tedarikçileri müşterinin fatura ödememesi riskine karşı, sözleşme sırasında teminat alabilir. Görevli elektrik şiketleri bu tutarı güvence bedeli olarak adlandırır. Sözleşme sonlandırıldığında güvence bedeli iade edilir. Tedarikçinizi değiştirip Bisen Elektrik ile anlaşma yaparsını teminat ödemezsiniz ve iade aldığınız güvence bedeli de cebinizde kalır. Şirketinizin aylık faturası çok yüksekse teminat koşullarını Bisen Elektrik'e danışmanızda fayda var.

Taahhüt koşulları nedir ?

Bisen Elektrik, sözleşmelerinin taahhüt süreleri genelllikle bir yıldır. Tedarikçi değiştirme dışında, örneğin taşınma nedeniyle sözleşmenizi sonlandırırsanız ceza uygulanmaz. 

Bisen Elektrik Fatura Ödeme Yöntemleri

Bisen Elektrik faturalarını öderken 258 ile başlayan Bisen Elektrik müşteri numaranızı bildirmeyi unutmayınız. Bisen Elektrik faturalarınızı ING Bank ve Türkiye Finans veznelerinden, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ATM'lerinden banka hesabınız olmadan ücretsiz ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte tüm PTT şubelerinden fatura ödemeniz de mümkündür. Bunun haricindeki bankalardan hizmet alıyorsanız aşağıda hangi yöntemleri kullanarak ödeme yapabileceğinizi içeren tabloyu incelemenizi öneririz.

Aynı zamanda Bisen Elektrik fatura ödemesini Bisen'in internet sitesinde bulunan Online İşlemler kısmından da yapabilirsiniz.

BANKA Otomatik Ödeme
(Hesap)
Otomatik Ödeme
(Kredi Kartı)
Cep Şube Şube ATM Havale
EFT
İnternet
Bankacılığı
Telefon
Bankacılığı
AkBank                
Alternatif Bank                
DenizBank                
FinansBank                
Garanti Bankası                
ING Bankası                
İş Bankası                
ŞekerBank                
TEB                
Türkiye Finans Katılım                
VakıfBank                
YapıKredi                
Ziraat Bankası                

*Ödeme yöntemleri Ocak 2019 tarihinde Bisen Elektrik internet sitesinden alınan bilgilere göre güncellenmiştir.

Bisen Elektrik İletişim Bilgileri

Aşağıda Bisen Elektrik İletişim yolları telefon, e-posta ve faks olarak listelenmiştir.

Bisen Elektrik Adres Bilgileri

Adres: Levent Büyükdere Caddesi No:171 Metrocity A Blok Kat 21 ŞİŞLİ-İSTANBUL

Telefon: 0 212 344 0 212

Faks: 0 212 344 0 211

E-posta: [email protected]

Bisen Elektrik Sosyal Medya Hesapları

Bisen Elektrik Facebook ve Twitter hesaplarını takip ederek güncel tarifeler hakkında bilgi alabilir ve sorularınız için direkt mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bisen Elektrik Çağrı Merkezi Numarası 0 212 344 0 212