TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Millenicom İnternet Arıza ve Şikayet Bilgileri

Millenicom Logo

Millenicom arızaları halinde hangi yöntemleri kullanarak müşteri hizmetlerine ya da şirkete ulaşarak arıza kaydı ya da şikayet gibi isteklerinizi gerçekleştirebileceğinizden bahsediyoruz.
Millenicom'dan aldığınız internet sabit telefon vb. hizmetler ile ilgili arıza ya da herhangi bir teknik destek ihtiyacınız, şikayetiniz ya da arıza kaydı talebiniz varsa aşağıdaki yöntemleri kullanarak bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Millenicom Sık Sorulan Sorular ve Online Destek

Millenicom ile iletişime geçmeden önce farklı yöntemleri deneyerek arızalarınızı kendiniz de çözebilirsiniz. Bunun için Millenicom'un internet sitesinde yer alan Destek bölümlerinden faydalanabilirsiniz. Modem destek ve Sıkça sorulan sorular yardımıyla ufak arızaları zaman kaybetmeden kendiniz düzeltebilirsiniz.

Millenicom Arıza Halinde Aranabilecek Çağrı Merkezi

Millenicom çağrı merkezi Çağrı Merkezi Bireysel kullanıcılar için 0850 333 0 333 ve kurumsal kullanıcılar için 0850 333 0 444 numaralarından ulaşılabilir.

Ücretsiz Çağrı Merkezi

0850 433 04 03 numaralı  Millenicom şebeke içinden yapılan görüşmeler için ücretsiz çağrı merkezinden müşteri temsilcisine ulaşıp arıza ve şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Diğer yönlerden yapılan aramalarda tarifenize göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Millenicom WhatsApp Destek Hattı

0539 333 0 333 numarasından Millenicom Whatsapp destek hattı ile iletişime geçebilir ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Alacak Borç Sorgulama

Millenicom'dan herhangi bir alacağınız bulunuyorsa ya da borç sorgulamak istiyorsanız Millenicom internet sitesi aracılığıyla bireysel alacak ve kurumsal alacak sorgulama yapabilirsiniz.

Borç sorgulamak için de yine Millenicom internet sitesini kullanabilirsiniz.

İletişim Formu ve Online İşlemler ile

Millenicom iletişim formu aracılığıyla tüm şikayetlerinizi, arıza bildirimi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Bireysel ve Kurumsal müşteriler Müşteri numaranız, TC Kimlik numaranız veya GSM numarası ile birlikte şifrelerini girerek online işlemlerden birçok farklı hizmeti hızlıca yapabilirler.

Millenicom Adres ve İletişim Bilgileri Nedir?

Genel Müdürlük
4.Levent Sultan Selim Mahallesi, Libadiye Sokak, No: 3, 34415
Kağıthane / İstanbul

Güncelleme tarihi