TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Rüzgarnet: Telefon, adres ve diğer iletişim bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading
rüzgarnet Logo

Ulusal internet servis sağlayıcı lisansı olan Akarnet Telekom'un tescilli markaları RüzgarNET, RüzgarFİBER ve RüzgarCELL hakkında aboneliğe ilişkin sorularınız için kullanabileceğiniz iletişim kanallarını sizin için derledik.

RüzgarNET(Altyapısız İnternet), RüzgarFİBER(Altyapılı İnternet) ve RüzgarCELL(Taşınabilir İnternet) markalarıyla hizmet veren Niğde merkezli Akarnet Telekom, vizyonunu kullanıcılarına en gelişmiş sistemleri ve kaliteyi uygun fiyata sağlama olarak belirtmektedir.

RüzgarFİBER Müşteri Hizmetleri numaraları

RüzgarNET müşteri hizmetlerine ulaşmak ve abonelik işlemlerine dair sorularınız için 0850 302 51 51 veya 0216 205 06 06 telefon numaralarını kullanarak çağrı merkezindeki yetkililerle iletişime geçebilirsiniz.

RüzgarNET Online Destek İçin

RüzgarNET ve diğer abonelikler için ulaşabileceğiniz, tarifeler hakkında bilgi alabileceğiniz iki internet sitesi bulunmaktadır. İster RüzgarNET uzantılı internet adresinden ister RüzgarFİBER uzantılı internet adresinden RüzgarNET'in sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz tarifeye karar veremediyseniz sizin için hazırladığımız rehberden tüm RüzgarNET tarifelerini inceleyebilir, hemen başvuru yapabilirsiniz.

RüzgarNET, RüzgarFİBER ya da RüzgarCELL'le ilgili herhangi bir sorunuz için buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

RüzgarNET'e nasıl ulaşabilirim?

RüzgarNET, RüzgarFİBER ve RüzgarCell için genel merkezine ait adres, telefon, faks gibi iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. 

Adres:
Esenbey Mah. RüzgarNET Plaza, MERKEZ/Niğde.