TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Akıllı Tarife'de Kariyer

Güncelleme tarihi
min reading
Akıllı Tarife, tüm şirketleri kapsayan ilk elektrik tarifesi karşılaştırma hizmetidir. Ekibimiz piyasadaki elektrik ve internet şirketlerinin inceleyerek en uygun fiyat ve kampanyaları bulur.

Akıllı Tarife İstanbul'da satış temsilcisi arıyor

Hızlı büyüyen, genç ve dinamik internet şirketimize güç katacak bir ekip arkadaşı arıyoruz. Satış temsilcisi, müşterilerin ihtiyaçlarını telefonda anlar; onlara en uygun tarifeyi teklif eder ve başvuru kaydını yapar. Daha önce telefonla satış tecrübeniz olması tercih sebebidir.

  • Satış temsilcisinde aranan özellikler
  • İkna kabiliyeti
  • Azim ve kararlılık
  • İyi iletişim kurma

Hemen başvurun CV'nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Ne yapıyoruz ?

Akıllı tarife ekibi, tüketicilerin doğru indirimli elektrik şirketinin bulması için, her gün yeni ve bilgilendirici içerik üretir. Aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak için çağrı merkezimiz hizmetinizdedir.

Doğru elektrik şirketini bulun.

Akıllı Tarife, Türkiye elektrik piyasasının rekabete açılma sürecinde tüketicileri bilgilendirir. Herkesin en uygun fiyata en iyi hizmet alması için, tedarikçilerin tarife ve hizmetlerini karşılaştırır.

Enerji konusunda uzmanız.

Akıllı Tarife, enerji fiyatı karşılaştırma konusunda Fransa ve İspanya'da lider olan Selectra'nın Türkiye sitesidir. 2007 yılında, Paris'te bir start-up olarak faaliyete başlayıp büyüyerek ikinci ofisini Madrid'te açan Selectra, şimdi de elektrik ve doğal gaz faturalarındaki uzmanlığını Türkiye'deki tüketicilere sunuyor.

İnternet faturanızı da azaltalım.

Akıllı tarife, internet sağlayıcılarının tarife ve paketlerini karşılaştırmaya da başladı.