TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Turkcell Superonline Faturası Nasıl Ödenir ?

Güncelleme tarihi
min reading
Turcell Superonline Logo
Turkcell Superonline Başvuru

Turkcell Superonline ADSL ve fiber internet faturası ödeme, borç sorgulama ve ödeme kanalları hakkında tüm bilgiler bu sayfada.

Turkcell Superonline internet faturası ödeme kanalları

  • Turkcell Superonline Abone Merkezleri ve Superonline İletişim Merkezleri'nden
  • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni 0850 222 0 222 numaralı telefondan arayarak (tüm Visa ve Mastercard kredi kartlarıyla)
  • Turkcell Superonline online işlem merkezinden tüm Visa ve Mastercard kredi kartlarıyla)
  • Müşteri numaranız ile anlaşmalı gişe ve ATM kanallarından (Kartsız yapılan işlemlerde banka tarafından fatura başına 1 TL işlem bedeli alınır)

Otomatik ödeme talimatı verme

Turkcell Superonline otomatik ödeme talimatı vermek için Turkcell Superonline online işlem merkezini, 0850 222 0 222 numarasından ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetleri'ni ya da anlaşmalı banka kanallarını kullanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatları isteğe göre değiştirilebilir ya da iptal edilebilir.
Banka kanallarından otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuz takdirde online işlem merkezinde oluşturulan otomatik ödeme talimatı iptal edilir. Otomatik ödeme talimatıyla ödenen faturaların bilgisi Turkcell Superonline sistemlerine en geç 48 saat içinde yansıtılır. Bu süre zarfında sisteme yansımayan ödemelere gecikme faizi uygulanmaz.

Turkcell Superonline kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken e-mail ya da SMS göndermez. Bu tür dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun.

Fatura borcunu öğrenme

Turkcell Superonline fatura borcunuzu internet sitesinden T.C. Kimlik numaranızı girerek ya da cep telefonunuzdan FATURA boşluk Müşteri Numaranızı yazarak 2220'ye yolladığınız takdirde öğrenebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri numarasından veya online işlem merkezinden de fatura borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.
Ay içerisinde henüz kesilmemiş faturanız varsa ve kullanım tutarınızı öğrenmek istiyorsanız, GUNCEL boşluk Müşteri Numaranızı yazarak 2220'ye yollayabilirsiniz.

Taksitle Borç ödeme

Turkcell Superonline taksitlendirme kriterlerine uygun olduğu takdirde, 0850 222 0 222 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da online işlem merkezindeki fatura menüsünden World, Bonus ve Maximum üyesi kredi kartlarıyla taksitli ödeme imkanı sunmaktadır.

Online işlem merkezinden yapılan diğer fatura işlemleri

Online işlem merkezinden fatura ödemenin yanı sıra, fatura görüntüleme, ödenmemiş faturaları görebilme, geçmiş faturaları inceleyebilme, ve güncel fatura görüntüleme gibi seçenekler mevcuttur. Buradan faturalarını pdf olarak kaydedebilir, çıktı alabilir ve e posta adresinize yollayabilirsiniz. Ödenmiş faturalarınızın e-dekont bilgilerine de online işlem merkezinden ulaşabilir, çıktı alabilir ya da e posta adresinize gönderebilirsiniz.