Enerjisa Elektrik

Enerjisa Başkent Fatura Öde Enerjisa İstanbul Fatura Öde Enerjisa Toroslar Fatura Öde

Enerjisa Başkent Fatura Öde Enerjisa İstanbul Fatura Öde Enerjisa Toroslar Fatura Öde

Türkiye'nin üç büyük elektrik dağıtım bölgesinde ana tedarikçi olan Enerjisa, sektörün en önemli yatırımcılarındandır. Teknolojik uygulamaları, yenilikçi hizmet anlayışı ve kesintisiz çalışan çağrı merkeziyle müşterilerine en hızlı şekilde çözümler sunmayı hedefler.


Enerjisa Elektrik Satış Şirketleri

Enerjisa grubu, İstanbul Anadolu, Ankara ve başkent, Adana ve toroslar bölgelerinde görevli elektrik satış şirketidir. Ana elektrik tedarikçisi olduğu bölgelerde tüketicilere ulusal elektrik fiyatlarından satış yapar. Türkiye'deki tüm serbest tüketicilere ise indirimli elektrik tarifeleri sunar. Dağıtım bölgelerine göre Enerjisa grup şirketleri aşağıdaki gibidir:

Grup Şirketi Görevli Olduğu Dağıtım Alanı
Aesaş Enerjisa İstanbul Anadolu yakasındaki tüm ilçeler
Enerjisa Başkent Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak
Enerjisa Toroslar Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Osmaniye

Enerjisa Mesken Tarifeleri

Enerjisa aracılığıyla ya da diğer indirimli tedarikçilerden daha ucuz elektrik almak için serbest tüketici olup aylık faturanızın ortalama   (yılda en az   kWh enerji tüketimi) olmalıdır.

Uzman Görüşü

Tüketimi serbest tüketici limitinin altında kalan milyonlarca mesken abonesi eğer Enerjisa dağıtım bölgesinde bulunuyorsa, ulusal tarife üzerinden Enerjisa'dan elektrik alıyor. Enerjisa da diğer tüm elektrik tedarikçileri gibi indirimli elektrik tarifeleri sunmaktadır. Enerjisa'nın sunduğu indirimleri çağrı merkezleri ya da internet siteleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz ya da bununla birlikte diğer İndirimli elektrik tedarikçilerinin fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Elektrik tedarikçileri hakkında bilgi almak için indirimli elektirk formunu doldurun, uzmanlarımız piyasada sunulan enerji teklifleri hakkında sizleri bilgilendirsin.