ATK Güvenlik İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading

1999 yılında kurulan ATK Güvenlik Teknolojileri sektörün saygın şirketleri arasında yerini almıştır ve geniş yelpazede müşteri sorunlarına hizmet vermektedir. Kurumsal alanda altyapı ve destek hizmetinin yanı sıra son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetleri de veren ATK, markadan bağımsız anahtar teslim teknoloji çözümleri sunar ve bu süreçte ana üretici ve ürün geliştirici firmalarla çok yakın ilişki içerisinde teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.

Bosch ile birçok farklı marka ile birlikte satış, projelendirme ve satış sonrası garanti hizmetleri ile çözümler sunan Biges'in aralarında yaptığı anlaşma ile Bosch ürünleri Biges aracılığıyla tüketiciyle buluşturuluyor ve Biges'in hizmet markası Güvenli Hayat ile Bosch Solution Serisi Hırsız Alarm ürünlerinin 7/24 takip ve raporlama hizmetlerini veriyor.

ATK Güvenlik Müşteri Hizmetleri

  • 444 1 285 ya da 0312 425 2568 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • İnternet siesindeki İletişim formunu doldurabilirsiniz

ATK Güvenlik Online hizmetler

ATK Güvenlik internet sitesi üzerinden aboneleri için hazırladığı Online işlem merkezi üzerinden online hizmet vermektedir. Aynı zamanda ürünler ve çözümlere erişim için internet sitesi üzerinden dolurabileceğiniz online bilgi formu bulunmaktadır. Bu formu doldurduğunuz takdirde, ATK yetkilileri size geri dönüş yapacaktır. Aynı zamanda ATK Güvenlik internet sitesinde kütüphane sekmesinde teknik terimler başlığında CCTV hakkında teknik kelimeler ve bilgileri bulunmaktadır.

ATK Güvenlik Adres ve İletişim bilgileri

ATK Güvenlik Teknolojileri
Adres:
Ali Suavi Sokak No: 23/64 Akhan İş Merkezi Maltepe/ANKARA
Telefon:
444 1 285  /   +90 312 425 25 68
Fax:
+90 312 417 63 73
E-mail:
[email protected]