Bosch Biges İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading

Bosch Grubu bünyesinde hizmet veren Bosch Güvenlik Sistemleri Türkiye, Türkiye'deki ürünlerinin distribütörü olarak 1998 yılından beri Biges Güvenli Hayat Teknolojileri ile birlikte çalışmaktadır. Bu yazıda Bosch Güvenlik Sistemleri Türkiye ve Biges Güvenlik Hayat Teknolojileri A.Ş.'nin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bosch - Biges Müşteri Hizmetleri

Bosch'un distribütörlüğünü yapan Biges aynı zamanda iletişim kanallarını da üstlenmiştir. 

  • Bosch - Biges ortaklığıyla sunulan alarm sistemlerinin müşteri hizmet kanalları
  • 444 0 918 numarasından ulaşabileceğiniz çağrı merkezi
  • Bosch Alarm Türkiye ve Biges internet sitelerinden dilediğiniz mesajı bırakabileceğiniz, şikayet, istek ve taleplerinizi iletebileceğiniz online form
  • E-posta yoluyla [email protected] ya da [email protected] adresleri
  • Bosch Biges Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi 444 1 446 çağrı merkezinden
  • Bosch Biges Güvenli Hayat internet sitesinde aboneler için özel online işlem merkezinden

Bosch Biges Online Hizmetler

Bosch Alarm'ın internet sayfasındaki online hizmetler hırsız alarm sistemi tanıtan videolardan oluşmaktadır aynı zamanda ürünlerin broşür ve garanti bilgileri sunulmaktadır ve ücretsiz keşif servis ve satıcılık talebi için doldurabileceğiniz formlar mevcuttur.

Biges Online İşlemleri 

Biges internet sitesinden model bilginizi girerek ürün destek sayfalarına ulaşabilir, garanti sorgulayıp ekstra 1 yıl garanti ekleyebilir, bilgi formunu doldurarak destek talebinde bulunabilir, ürün ve çözümlerle alakalı eğitimler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden sistem ve lens hesaplama araçlarını kullanıp modem port ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Biges Mobil Uygulaması

Biges çözümlerini inceleyip anlık stok kontrolü yapılan, kampanyalardan faydalanıp sipariş ve online ödeme yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Biges mobil uygulamasından ayrıca destek talebi, demo video izleme gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama hem iOS hem de android cihazlarda bulunmaktadır.

Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi

Alarm sinyal takibi sunan Güvenli Hayat alarm takip merkezinden 7/24 izleme hizmeti tatil takibi, aylık raporlama ve teknik destek hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda aboneler için Online İşlem Merkezi'ni de kullanabilirsiniz. Güvenli Hayat Alarm İzleme Merkezinde hırsız, yangın, sağlık, panik butonu, sabotaj ve gaz kaçağı alarmı takip hizmetleri verilmektedir. Güvenli Hayat aynı zamanda takıldığı her şeyi takip eden Mobil Güvenlik Sistemi hizmeti de vermektedir. Güvenli Hayat Alarm İzleme Merkezi'nin ayrıca çağrı merkezi vardır ve numarası 444 1 446 olarak belirlenmiştir. 

Bosch Biges İletişim Bilgileri

Adres

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri A.Ş.
Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. No:18 Şişli - İstanbul / TÜRKİYE
Telefon:
444 0 918
Faks:
(0212) 210 86 50
E-mail: [email protected]

Güvenli Hayat İletişim Bilgileri

Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi
Halide Edip Adıvar Mah. Darülaceze Cad. 
No:18 - Kat 3 / Şişli - İSTANBUL 

E-posta: [email protected]
Telefon: 444 1 446
Faks: (0212) 220 70 96