TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

RüzgarNet internet faturalarımı nasıl öderim?

Güncelleme tarihi
min reading
rüzgarnet Logo

RüzgarNET, RüzgarFİBER ve RüzgarCELL fatura sorgulama, ödeme ve diğer fatura bilgileri hakkında bilgi almak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

RüzgarNET faturamı nasıl öderim?

RüzgarNET taahhütlü paket aboneleri için seçilen tarifede belirlenmiş kampanya fiyatına göre faturalandırma ilk fatura döneminden sonra başlamaktadır. Taahhütlü paket aboneleri için fatura ödeme sisteminiz abonelik sözleşmenizde tanımlandığı şekliyle yapılır. Genel olarak tanımlanan fatura ödeme şekli kredi kartı ile öde-kullan sistemidir. Böyle bir abonelik sözleşmeniz varsa faturalarınız otomatik ödeme talimatı yoluyla ödenmektedir, ayrıca bir işlem yapmanız gerekmez. Konuyla ilgili şüphe duyuyorsanız RüzgarNET iletişim kanallarından (telefon ya da internet) hızlı bir şekilde fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Abonelik başlangıcında ödeme bilgisine dair bir kredi kartı tanımlanmadıysa buradan TC Kimlik Numaranızı girip sitedeki yönlendirmeleri takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

RüzgarNET'te fatura kesim tarihi her ayın beşidir. İlgili ayın on beşnci gününe kadar tercih ettiğiniz yöntem ile faturanızın ödemesini tamamlamalısınız. Fatura ödemeniz belirtilen tarihte yapılmazsa internet hizmeti geçici olarak durdurulur ve açma-kapama hizmet bedeli (Aralık 2020 itibariyle 45 TL) faturanıza yansıtılır. Fatura ödemeniz daha uzun süre gerçekleşmezse RüzgarNET yasal yollara başvurabilir.

RüzgarNET borç sorgulamayı nasıl yaparım?

RüzgarNET, internet kullanıcıları için 6, 12, 24 ya da 27 ay süreli kontrat seçenekleri sunmaktadır. RüzgarNET ile yaptığınız abonelik sözleşmenizde "öde-kullan" sistemini seçtiyseniz kredi kartınızdan fatura ödemeniz otomatik olarak yapılmaktadır. Fatura bilgilerinize ya da abonelik sözleşmenizle ilgili diğer bilgilere ulaşmak için RüzgarNET Müşteri hizmetlerini arayabilir ya da İnternet üzerinden Online İşlemler Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

RüzgarNET fatura itirazı yapmak

RüzgarNET faturalandırmanızla ilgili bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız telefonla Müşteri Hizmetleri'ni aramalısınız. Taahhütlü abonelik sözleşmenizin süresi bitmeden yazılı olarak fesih işlemi yapmalısınız.

Aboneliğinizin bitiş tarihinden en az 30 gün önce yazılı fesih ihbarında bulunmadığınız takdirde hizmet süreniz kendiliğinden yenilenecektir.

RüzgarNET, RüzgarFİBER ya da RüzgarCELL faturanızla ilgili daha fazla bilgi ve her türlü sorunuz için RüzgarNET müşteri hizmetlerini arayınız. Ayrıntılı iletişim bilgileri sayfası için rehberimizi ziyaret edebilirsiniz.