TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Turkcell Superonline Fiber İnternet

Turcell Superonline Logo

Turkcell Superonline, kendi fiber optik ağıyla bireysel ve kurumsal tüketicilere, yüksek hızda internet erişimi sunar.


Nereye başvurulur ?

  • Başvurmak için hemen tıklayınız.
  • Superonline internet sitesindeki başvuru formunu doldurun.
  • SMS ile, 2220'ye TERFI yazıp gönderin.
  • Size en yakın Turkcell  İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın  Turkcell Superonline noktasıyla irtibat kurarak

İlk defa Superonline Fiber internet üyesi oluyorsanız

 Kayıt ve Kurulum Randevusu

Fiber internet bağlatmak istediğiniz kullanım yerinde Turkcell Superonline hizmet altyapısı olması gereklidir. Fiber altyapınız varsa, istediğiniz kampanyayı seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Sisteme kaydınız yapıldıktan sonra, müşteri numaranız SMS ile telefonunuza gönderilir. Bölgenizde hizmet veren Superonline bayisi, iki gün içinde sizinle iletişime geçerek kurulum randevusu alır.

 Sözleşme, Kurulum ve Aktivasyon

Bayi kurulum için geldiğinde, sözleşme ve taahhütnameyi de yanında getirir. Tüm belgelerin tamanlanması için, kimlik fotokopiniz gereklidir. İmzaladığınız sözleşmenin bir kopyası sizde kalır. Modem yeriniz belirlenir ve evinizin içinde gerekli kablolama yapılır. Kurulumdan sonra aktivasyon kontrolü yapılır. aktivasyondan sonra, kablosuz ağ şifreniz sms ile gönderilir.

 Fatura gönderimi

İlk fatura e-mail adresinize gönderilir veya Superonline internet sitesindeki online işlem merkezine bağlanarak görüntüleyebilirsiniz.

İnternet firmanızı değiştiriyorsanız

  • Yetkili bayi başvurunuzdan sonra, modem teslimi için randevu alır. Modem teslimi sırasında sözleşmenizi imzalarsınız. Aboneliğin tamamlanması için, kimlik fotokopinizi teslim etmelisiniz.
  • Turkcell Superonline çağrı merkezi teslimden sonraki 48 saat içinde arar ve geçişinizi onaylatır. Başvurunuz kontrol edilir ve internet geçişiniz sistemde onaylanır. Kontrolden sonraki 48 satte aktivasyon yapılır ve SMS ile bilgi gönderilir. Aktivasyon yapılana kadar mevcut internetizi kullanabilirsiniz. Aktivasyondan mesajından sonra, modemi kurulumunu rehbere göre yapın.
  • Aktivasyondan sonra, Müşteri no ve kablosuz internet şifresi SMS ile gönderilir. İlk faturanız, e-mail adresinize gönderilir veya Superonline internet sitesindeki online işlem merkezine bağlanarak görüntülenebilir.

Superonline fiber optik altyapısı nerede var ?

Turkcell Superonline'ın bağımsız fiber optik ağına sahip olduğu iller: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Samsun ve Trabzon'dur. Superonline, fiber altyapısını yaygınlaştırma çalışmalarını sürdürmektedir. Oturduğunuz bölgede fiber altyapısı olup olmadığını 0 850 222 0 222 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Fiber İnternet Paketleri

Turkcell Superonline Fiber Paketleri
Paket adı Kampanya detayı
Eko Paketler Fiber İnternet Kampanyası
​1X1 Paket 25 Mbps 50 GB​ 69,90 TL/Ay
​2X2 Paket 50 Mbps ​100 GB 79,90 TL​/Ay
​4X4 Paket 100 Mbps 200 GB ​99,90 TL/Ay
3 Ay Ücretsiz Fiber Platin Paketler Kampanyası
​35 Mbps Platin Paket Limitsiz ​ilk 3 ay ücretsiz, 12 ay 99,90 TL
​50 Mbps Platin Paket Limitsiz ilk 3 ay ücretsiz, 12 ay 129,90 TL​
​100 Mbps Platin Paket Limitsiz ​ilk 3 ay ücretsiz, 12 ay 199,90 TL
Fiber İnternete Giriş Kampanyası
​15 Mbps Limitsiz Limitsiz 79,90 TL
Fiber İnternet Süper Paket Kampanyası
25 Mbps Süper Paket Limitsiz 89,90 TL
Fiber İnternet'e Hoş Geldin Kampanyası
​1X1 Paket 25 Mbps* 50 GB​ 69,90 TL
​2X2 Paket 50 Mbps* ​100 GB 79,90 TL​
​4X4 Paket 100 Mbps* 200 GB ​99,90 TL
​15 Mbps Limitsiz 79,90 TL
25 Mbps Süper Paket​ Limitsiz 89,90 TL
​35 Mbps Platin Paket Limitsiz 99,90 TL
​50 Mbps Platin Paket Limitsiz 129,90 TL
​100 Mbps Platin Paket Limitsiz 199,90 TL
Fiber İnternet Esnek Paket Kampanyası
​25 Mbps Esnek Paket 25 GB​ 59,90 TL

Bağlantı hızı nasıl ?

Fiber hizmet altyapısı olan illerde, seçtiğiniz pakete bağlı olarak bağlantı hızınız 25 Mbps'den başlayıp 1000 Mbps'ye kadar çıkabilir. Turkcel Superonline 2008 yılından beri, kendi fiber optik şebekesine 1,8 milyar TL yatırım yapmıştır.

Adil Kullanım Kotası (AKK) koşulları nelerdir?

Paket hız alanı, yani adil kullanım kotasını dolduran bireysel ve kurumsal fiber internet kullanıcılarının download hızı, ay sonuna kadar 3 Mbps'a, upload hızı ise 1 Mbps'a düşer. Hız alanınız seçtiğiniz fiber internet paketinde belirlenmiştir. 24 Mbps limitsiz paketlerde 8 Mbps indirme hızında, 1 Mbps yükleme hızında internet kullanmaya devam edersiniz ve 02:00 - 08:00 saatleri arasında internet kullanımlarınızda AKK’ya dahil edilmez ve bu zaman diliminde AKK sonrası hız kısıtlaması yapılmaz. Adil kullanım kotası sınırsız tarifelerde, Superonline hizmetinin amacı dışında kullanılmasını ve diğer kullanıcıların kullanım hakkının ihlalini engellemek için kullanılır.

Güncelleme tarihi