TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Turknet İnternet Arıza ve Müşteri Hizmetleri Telefonları

Güncelleme tarihi
min reading
Turknet Logo

Kurumsal ve bireysel müşterilerine 1996 yılından beri internet ve sabit hat hizmeti sunan Turknet internet ve diğer ürün arızalarınızda ya da diğer şikayetlerinizde aboneliğinizle ilgili ya da teknik destek almak için ulaşabileceğiniz mecralar, arıza kaydı oluşturabileceğiniz hizmetleri yazımızda özetledik.Sık Sorulan Soruları incelediniz mi? 

Turknet internetinizde bir arıza meydana geldiğini düşünüyorsanız ya da herhangi bir sorununuz ya da şikayetiniz varsa ilk olarak TurkNet internet sitesinde online destek platformunu incelemenizi öneriyoruz. Bu platformdan sorularınıza hızlıca cevap bulabilir ve diğer hizmetleri kullanmaya gerek kalmadan sorununuzu çözebilirsiniz.

Hızlı İşlem Çağrı Merkezi Hattını arayarak

0850 288 80 80 telefon numaralı TurkNet Hızlı İşlem Hattı’ndan size dönmemiz için kaydınızı bırakabilirsiniz

Müşteri Hizmetleri Merkezi ile

Turknet'ten aldığınız internet hizmetinizde yaşanan herhangi bir problemle alakalı Müşteri Hizmetleri Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz. 10.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi'nden arıza kaydı oluşturabilir ve aboneliğinizle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

TurkNet Teknik Destek / Arıza Şikayetleri hakkında TurkNet şikayetleri internet sitesinden de belirttiği üzere %90 seviyelerinde makul süre içerisinde çözüme ulaştırdıklarını ancak kimi zaman sorumluluk alanları karmaşası gibi farklı sebeplerle şikayetlerin olabileceğini söylediler. Bununla birlikte Turknet normal şartlar altında teknik destek müdahele süresini üç iş günü olarak belirtiyor. Yine şirketin kendi sorumluluğu harici problemlerde bu sürenin uzayabileceği belirtiliyor.

Online İşlemler ile

TurkNet online işlemleri sayfasından girerek şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Turknet Online İşlemler'den yaptığınız işlemlerde en hızlı sonuca varabileceğinizi belirtiyor. Bu nedenle Kullanıcı adı ve parolanızı girerek online olarak probleminizi çözmeye çalışmak daha avantajlı olacaktır.

Şebeke problemlerinden kim sorumludur? Şebeke problemleri altyapı sorunları hakkında çözüm yetkisi olmayan internet servis sağlayıcının düzeltebileceği bir sorun olmayabilmektedir. Bu nedenle Şebeke problemlerinde altyapı sağlayıcının iş listesindeki yoğunluğuna göre farklı süreler içerisinde çözüm sağlanabilmektedir.

Borç ya da alacağınız mı var? 

TurkNet internet sitesinden borç ya da alacak bilginizi sorgulayabilir ve buna göre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

TurkNet İletişim ve Adres Bilgisi

Turknet Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No:121, Ercan Plaza Kat:2, 34394
Gayrettepe, Şişli/İstanbul
Turknet Müşteri İlişkileri Merkezi
Astoria AVM - Büyükdere Caddesi No:127, Kat:-3, 34394
Gayrettepe, İstanbul (Çalışma Saatleri: 10:00 – 19:00)

TurkNet Hızlı İşlem Hattı 

0850 288 80 80 (Şebeke içi ücretsiz)

TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı

 0850 288 80 81

TurkNet Çağrı Merkezi :

0212 703 43 71

Turknet Faks numarası:

0 212 216 55 60