TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Vodafone Süpernet Fatura Ödeme

Güncelleme tarihi
min reading
Turknet Logo

Vodafone SüperNet Adsl ve fiber internet faturası nasıl ödenir, borcunuzu nerelerden ödeyebilirsiniz ve ödeme kanalları nelerdir gibi soruların cevabı bu sayfada.

Vodafone SüperNet internet faturası ödeme kanalları

  • Vodafone Jetfatura servisine giriş yaparak
  •  0 542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden
  • Vodafone internet sitesi üzerinden belirtilen ödeme noktalarından
  • Anlaşmalı bankalar ya da kuruluşların veznelerine 
  • İnternet bankacılığı, otomatik ödeme talimatı, telefon ve ATM hizmetleri aracılığıyla

Otomatik ödeme talimatı verme

Vodafone SüperNet 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalar aracılığıyla, bankanızın anlaşmasına göre hesaptan ya da kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Fatura uzmanı der ki,

Anlaşmalı bankaların bazıları gişe ödemelerinde ve PTT fatura ödemelerinizde ücret talep etmektedir. PTT'nin 2 TL olarak belirlediği ücret bir sonraki faturanıza yansıtılır. Bunun gibi ekstra ücretlerden kaçınmak için, internet ve müşteri hizmetlerinden ödeme yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Fatura gönderimi

Vodafone SüperNet faturaların her ay vermiş olduğunuz iletişim adresinize gönderilir. İnternet aboneliğinizi başlatırken bir e posta adresine gönderilmesini talep ettiyseniz her ay düzenli olarak ona da gönderim yapılır. Ayrıca faturanız size özel kullanıcı adı ve şifre ile girebildiğiniz Jet Fatura servisinden de her an görüntülenebilir.

Jet Fatura servisi

Vodafone Net tarafından internet aktivasyon işleminizin tamamlanmasının ardından e posta adresinize ya da SMS ile gönderilecek kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabileceğiniz online işlem merkezi Jet Fatura servisinden, faturanızı görüntüleyebilir, kredi kartınız ile online olarak fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Jetfatura şifrenizi herhangi bir sebeple unutur ya da kaybederseniz  0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Jet fatura servisinden ayrıca güncel ve geçmiş kullanım ve kullanıcı bilgilerinize de ulaşabilirsiniz.