TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Vodafone SüperNet

Vodafone Logo

Dünya'nın en büyük telekom şirketi olan Vodafone, 2006 yılında Telsim'i alarak Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Türkiy'nin en büyük doğrudan sermaye yatırımı olan bu satın almayla beraber gelen yatırımlar ile Vodafone, Türkiye pazarına 14 milyar TL'nin üzerinde bir yatırım yapmıştır. Öncelikli olarak mobil telekom servisleri sağlayan Vodafone Turkiye, 2010'da Borusan Telekom, 2011 yılında ise Koç.Net şirketlerini bünyesine katarak hem bireysel hem kurumsal müşterilere, Süpernet markasıyla sabit internet ve ses hizmeti vermeye başlamıştır.


 1. Hizmetler
 2. SüperNet tarifeleri
 3. Abonelik işlemleri
 4. Abonelik süreci
 5. Sıkça sorulan sorular
 6. İletişim bilgileri

Vodafone SüperNet tarafından sunulan hizmetler

Vodafone ile internet, sabit telefon ve akıllı telefon veya tabletlerinizden erişebileceğiniz televizyon hizmetlerinin yanı sıra, şirketiniz için data transferi çözümlerinden, deoplama hizmetlerine kadar çeşitli alanlarda hizmetler sunar. Bu hizmetleri dilerseniz beraber dilerseniz ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

İnternet

Vodafone SüperNet ile dilerseniz ADSL, dilerseniz SüperNet Fiber hizmeti alabilirsiniz.

Fiber internet hizmeti alabilmeniz için bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı bulunması gerekir. Bulunduğunuz bölgede Fiber altyapısı olup olmadığına ilişkin bilgiyi 0 850 542 0 542 telefon numaralı Vodafone çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Ev telefonu

Süpernet'e başvrurup internet ile beraber ses hizmeti yani ev telefonu da alabilirsiniz, böylece iki faturanızı birleştirmiş olursunuz. SüperNet kullanmak için, ev telefonunun zorunlu olmadığını da hatırlatalım.

Vodafone Net İnternet Tarifeleri

Aşağıdaki tabloda SüperNet'in bazı kampanyaları ve paketlerini listeledik. Zamanlı, zamansız bir çok kampanya olduğundan ve fiyat/performans olarak çok değişkenlik gösterdiğinden, internet tarifesi seçerken dikkat edilecek noktalar yazımızı okumanızı öneririz.

Vodafone 2021 Güncel Tarifeleri
Vodafone Logo Download
Upload
Fiyat Limitsiz Taahhüt Açıklama
Fiber İnternet
Evde 35
Hemen Başvur
0850 390 2937
35 Mbps'ye kadar 4 Mbps'ye kadar 52 ₺*   24 ay
 • *Sonraki 18 ay ayda 104 ₺
 • Ücretsiz kurulum ve aktivasyon
 • 500 TL'ye kadar cayma bedeli karşılanır
 • Ayda 7.90 TL modem kiralama ücreti
Fiber İnternet
Evde 50
Hemen Başvur
0850 390 2937
50 Mbps'ye kadar 4 Mbps'ye kadar 59 ₺*   24 ay
 • *Sonraki 18 ay ayda 118 ₺
 • Ücretsiz kurulum ve aktivasyon
 • 500 TL'ye kadar cayma bedeli karşılanır
 • Ayda 7.90 TL modem kiralama ücreti

Fiber İnternet
Evde 100
Hemen Başvur
0850 390 2937
100 Mbps'ye kadar 4 Mbps'ye kadar 69 ₺*   24 ay
 • *Sonraki 18 ay ayda 138 ₺
 • Ücretsiz kurulum ve aktivasyon
 • 500 TL'ye kadar cayma bedeli karşılanır
 • Ayda 7.90 TL modem kiralama ücreti

Ekim 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Online başvuru

Vodafone internet sitesindeki Online Başvuru Formu'nu doldurarak abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz. Vodafone çağrı merkezi, başvurunuz sonrasında sizi arayacak, işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Çağrı Merkezini Arayarak

Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak SüperNet için, abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çağrı merkezinin numarası 0 850 542 0 542'dir.

SMS Göndererek

Başvuru yazıp 5420'ye göndererek için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Vodafone çağrı merkezi, başvurunuz sonrasında sizi arayacak, işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Vodafone Cep Merkezlerini ziyaretek ederek

Türkiye genelinde 1200 adet bulunan Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret ederek Vodafon SüperNet için abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Abonelik Süreci

Abonelik sürecinizin tamamlanması için bazı evrakları imzalamanız gerekmektedir.

 1. İşletmeci değiştirme formu: Hali hazırda kullandığınız bir internet veya telefon sağlayıcısı varsa, bu formun doldurulması gerekmektedir. Vodafone Net tarafından kargo ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.
 2. Abonelik Sözleşmesi: Vodafone Net tarafından kargo ile ya da e-posta aracılığıyla gönderilecektir.

Abonelik Taşıma

Evinizi taşırken ya da yazlığınıza giderken, Vodafone tarafından sağlanan internet veya telefon hizmetini taşımak isteyebilirsiniz. Bu sayede sözleşme süreniz bitmeden hizmeti sonlandırmak durumunda kalmaz aynı zamanda da kesintisiz bir şekilde internet kullanmahya devam edebilirsiniz Nakil başvurularının abonenin kendisi tarafından yapılması ve nakil yapılacak telefonun da aynı kişinin üzerine olması gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modem kurulumunu nasıl yapacağım? Vodafone tarafından sağlanan modemler, ayarları yapılı bir şekilde teslim edildiğinden, internet kablonuzu takmanız yeterli olacaktır. Eğer farklı bir model kullanıyorsanız, modem kurulumu için 0 850 542 0 542 numaralı çağrı merkezinden destek alabilir veya şirket yetkileri tarafından yapılmasını talep edebilirsiniz.

Kota aşımı yaparsam ne olur? Öncelikle kota aşımının sadece limitsiz, sınırsız olmayan tarifeler için geçerli olduğunu unutmayın. Eğer kotalı tarife kullanıyorsanız ve aştıysanız, kotanızı aşan her 1MB için 0,01245 TL faturanıza eklenecektir. Kota kullanım bilgileriniz size SMS olarak iletilir aynı zamanda merak etmeniz durumunda, online müşteri merkezinden takip edebilirsiniz.

Taahhüt sürem bitmeden aboneliğimi sonlandırırsam ne olur? Sözleşmeniznde belirtilen taahüt süresi bitmeden aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda, seçmiş olduğunuz kampanya dahilinde yararlanmış olduğunuz indirimler sizden tahsil edilir. Taahhüt kapsamında sağlanan internet veya telefon bağlnatı ücretleri, modem ücretinin kalan taksitleri ve geriye dönük ay bazından sağlanan indirim ücretleir son faturanıza eklenir.

İletişim Bilgileri

Merkez Adresi:
Vodafone Plaza Büyükdere Cd.
No:251 Maslak 34398 İstanbul

Çağrı Merkezi:
0 850 542 0 542

E-posta:
[email protected]

Güncelleme tarihi