TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Vodafone Süpernet Telefon ve iletişim

Turknet Logo

Türkiye'de mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber hizmetleriyle “komple iletişim çağı”nı yaşatan Vodafone Türkiye'nin telefon ve adres bilgilerine ulaşın.


Vodafone Net Müşteri hizmetleri numaraları

  • Vodafone müşteri hizmetlerine Vodafone hatlarından 542 numarasını, diğer operatörler ve sabit için 0 (542) 542 00 00 numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz.
  • Vodafone internet sitesi üzerinden eposta gönderin sekmesine girerek bilgilerinizi ve mesajınızı müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz.
  • Sosyal medya kullanarak, Twitter üzerinden VodafoneDestek ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Süpernet'in en avantajlı kampanyaları hakkında bilgi almak ve hemen yararlanmak için 0850 390 28 39 numaralı telefonu arayın. ( Pazartesi'den Cuma'ya 10:00 -19:00 )

Online destek alın: Arıza ve Kurulum

Vodafone'un kullanıcılarına sunduğu tüm kanalları görebilmek için internet sitesindeki Bize Ulaşın sekmesinden tüm irtibat yöntemlerine, kullanıcı olup olmadığınıza cevap vermenizin ardından, önerilen konular sayesinde çözüm bulamamışsanız, müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorum seçeneğini tıklayarak erişebilirsiniz. 

Modem ve kurulum videoları

Tak çalıştır özellikli modemleriyle hizmet veren Vodafone ile internete bağlanmak için tek yapılması gereken bağlantı kablolarını takmaktır. Kutuda yer alan ADSL / Fiber Kolay Kurulum Kılavuzu'ndan yararlanabilir, herhangi bir sorunda 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca kullanım kılavuzlarına ve yazılımlara internet sitesinden ulaşabilir ve hizmet sağlanan her modemin kurulum videolarını izleyebilirsiniz.

Vodafone Forum

Vodafone kullanıcıları Vodafone Forum'da buluşarak tarifeler, kampanyalar, ürün ve servislere kadar bütün konularda deneyimlerini, yorumlarını ve ihtiyaçlarını paylaşıyor. İhtiyacı olan kullanıcılar Vodafone Forum ekibinden de istedikleri konularda destek alabiliyorlar.

Vodafone Cep Merkezleri

Vodafone Cep Merkezleri de müşterilerin her sorunu için ulaşabilecekleri farklı bir mecra. Size en yakın Vodafone Cep Merkezi ile iletişime geçmek için internet sitesi üzerindeki Cep Merkez Arama arayüzünü kullanabilirsiniz.

Online Self Servis

Vodafone internet sitesinde bulunan online self servisi kullanarak, müşteri hizmetlerini arayarak ya da cep merkezine giderek yapabileceğiniz bir çok abonelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yardım

Vodafone Süpernet sekmesindeki yardım bölümünden bireysel, kurumsal ve esnaf olarak farklı seçeneklerde verilen bilgileri inceleyebilir ve kullandığınız cihaza göre destek alabilirsiniz.

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres

Vodafone Genel Müdürlük adres bilgileri:

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş
Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No:251 Maslak 34398 İstanbul

Posta adresi:

Vodafone Müşteri Hizmetleri
İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO:12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe /İstanbul 

Telefon

Tel: +90 850 542 00 00

Faks:  0 850 542 5005 (Yurt dışından: 009008505425005 ) 

Güncelleme tarihi