Vepsaş Çağrı Merkezi Numarası, Telefon ve İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading
Vepsaş Logo

Bitlis, Hakkari, Muş ve Van illerinde hizmet veren Vepsaş'a erişmek için gerekli telefon numarası, adres ve online hizmet bilgileri bu yazıda bulunur.

Vepsaş    Vepsaş Abonelik İşlemleri

Vepsaş Borç Sorgulama     Vepsas Müşteri Hizmetleri

Vepsaş Telefon Numarası

Vepsaş  çözüm merkezine 0850 211 24 24 numarasından ulaşabilirsiniz. Aşağıda Vangölü Elektrik ya da Vepsaş müşteri hizmetlerinden yapabileceğiniz işlemleri bulabilirsiniz: 

  • Abonelik İşlemleri
  • Yeni Abonelik Başvurusu
  • Güvence Bedeli İadesi
  • Abone Bilgi Güncelleme
  • Hizmet Bedelleri
  • Aboneliğin Sonlandırılması
  • Abonelik Devri

Yeni Abonelik Başvurusu

Van Gölü Elektrik (Vepsaş), Van, Bitlis, Muş, ve Hakkari illerinde görevli tedarikçidir. elektrik almak için, Vepsaş'a başvurarak aboneliği kendi adınıza yapmanız gereklidir. Gerekli evraklar ve abonelik ücretinizi önceden hazırlayarak bulunduğunuz ilçeye en yakın Vepsaş hizmet noktasına giderek kendi adınıza elektrik sözleşmesi için başvurun.

Online İşlemler

 Vepsaş internet sitesinde bulunan Online İşlemler menüsü aracılığıyla tüketim istatistiklerinizi inceleyebilir, fatura ve borç sorgulayabilir, hesaplayabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olarak üye olduktan sonra kullanılabilen bu sistem aracılığıyla güncel kampanya ve haberler hakkında bilgi alabilirsiniz

Elektrik Kesintisi ve Şikayetler

Van, Bitlis, Muş, ve Hakkari illerinden elektrik dağıtım arızalarından Vepsaş sorumludur. Vepsaş'a 186 numaralı çözüm hattından ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi yapabilir, bakım programı ve planlı kesintiler hakkında bilgi alabilir ve tahmini kesinti süresini öğrenebilirsiniz. ALO 186 hattı, 7 gün 24 saat çalışan ücretli bir hizmettir. Ücretlendirme telefon şirketleri ve gsm operatörleri tarafından belirlenir.

Vepsaş İletişim Adresleri

Genel Müdürlük

Vali Mithat Bey Cad. Cemaller Sok.
No:4 Kat: 4-6 İpekyolu VAN

İl Merkezi Şubeleri

Van
Vali Mithat Bey Cad. Cemaller Sok.
No: 4 Kat:1-3 İpekyolu VAN
Hakkari
Cumhuriyet Caddesi Tedaş İş Hanı
Kat:3 Merkez HAKKARİ
Muş
Atatürk Bulvarı Karayolları Kavşağı Tedaş Tesisleri
MUŞ
Bitlis
Beşminare Mah. Ahmet Eren Bulvarı
No: 1 BİTLİS