TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Millenicom - Doping Adsl Kampanyaları, ADSL İptali, Kota Sorgulama

Güncelleme tarihi
min reading
Millenicom Logo
Millenicom Doping Başvuru

Doping Millenicom ADSL hizmeti ile 16 Mbps’ye varan farklı hız seçenekleri ile kesintisiz internet erişimi ve avantajlı tarifeler sunuyor.

Adsl üyelik başvurusu

Nereye başvurulur ?

  • Doping internet sitesindeki başvuru formunu doldurun.
  • SMS ile, 4730'a Doping Abone yazıp gönderin.
  • Telefonla 0 850 333 0 333'ü arayın

Doping Millenicom Adsl abonelik işlemleri

Başvuru ve kurulum

Adsl altyapı hizmeti sunan şirket tarafından binanıza hat getirilir. Doping Millenicom ile çıkış almanız için sistem ayarlanır. 24 saat için yetkili bayi kurulum randevusu almak için arar. Bayi kurum için geldiğinde sözleşmeyi yanında getirir. Sizin tek yapmanız gereken sözleşmeyi imzalayıp, kimlik fotokopinizi teslim etmektir. Modemin evinizdeki konumuna göre kablolama yapılır. Aktivasyon kontrolünden sonra, online işlem merkezi şifresi ve kablosuz ağ şifresi SMS ve email yoluyla gönderilir.

Doping tarafından verilen modemler tak çalıştır özelliğine sahip olup, kablo bağlantıları yapıldıktan 2-3 dakika sonra, tüm ayarlarınız uzaktan otomatik olarak tanımlanır. Bu süreçte bir sorun yaşarsanız, Doping Millenicom internet sayfasındaki destek videolarından veya çağrı mkerzinden destek alabilrsiniz.

Numara taşıma ve ilk fatura

Telefon numarası tahsis edilecekse, hemen kullanıma başlarsınız. Numara taşıma yapacaksınız kurulum sırasında işlemleriniz yapılır, bu sırada mevcut telefon şirketinizden kullanıma devam edersiniz. Numara taşıma işlemi ortalama 7 gün içinde yapılır. İlk faturanız e-mail adresinize gönderilir ya da online işlemler merkezinden görüntüleyebilirsiniz.

Doping adsl altyapısı

Bağlantı hızı nasıl ?

Doping'le Adsl bağlantı hızınız, seçtiğiniz pakete bağlı olarak 8 Mbps'den başlayıp 16 Mbps'ye kadar çıkabilir. Bağlantı hızı, hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

Adil Kullanım Kotası (AKK) koşulları nelerdir?

Paket hız alanı, yani adil kullanım kotasını dolduran bireysel kullanıcıların download hızı, ay sonuna kadar 3 Mbps'a, upload hızı ise 1 Mbps'a düşer. Hız alanınız seçtiğiniz internet paketinde belirlenmiştir. Adil kullanım kotası sınırsız tarifelerde, Doping internet hizmetinin amacı dışında kullanılmasını ve diğer kullanıcıların kullanım hakkının ihlalini engellemek için kullanılır. Adil Kullanım Kotası uygulaması, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu tarafından 2012 yılında uygulamaya alınmış olup, tüm internet servis sağlayıcıları tarafından uygulanmaktadır.