TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

TurkNet ADSL Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turknet Logo

TurkNet ADSL hizmetini kotasız ve kotalı, farklı Adil Kullanım Noktası seçenekleri ile kullanıcılarına sunmaktadır.


Adsl üyelik başvurusu

Nereye ve nasıl başvurulur

  • TurkNet internet Beni Arayın sekmesinde iletişim bilgilerinizi bırakın.
  • İnternet sitesinden Turknetli olmak istiyorum'u tıklayarak seçtiğiniz kampanyada Abone ol seçeneğini tıklayıp gerekli bilgileri doldurduktan sonra gerekli evrakların gönderilmesini sağlayabilirsin.
  • TurkNet çağrı merkezini 0850 288 8080 numaralı telefondan arayarak ADSL Abonelikleri hakkında bilgi alıp başvuru yapabilirsin.

TurkNet Adsl abonelik işlemleri

Başvuru ve Kurulum

TurkNet abonesi olmak için yukarıdaki abonelik başvurusu adımlarından biri aracılığıyla irtibata geçmeniz halinde, gerekli evraklar kargo ya da kurye ile adresinize gönderilir ve imzalatılır. Sizden kimlik fotokopiniz teslim alınır.

Gerekli evraklar:

  • Turknet Abonelik Sözleşmesi
  • TurkNet Kampanya ve Ön Bilgilendirme Formu
  • Telefon Hizmeti Başvuru Formu
  • Kimlik Fotokopisi

Aboneliğinizin tamamlanması için gerekli evrakların TurkNet'e ulaşmasını takiben ortalama 10 gün içerisinde abone olduğunuz Adsl internet hizmetini kullanmaya başlarsınız. Adsl ve sabit telefon hizmetinizin aktivasyonu gerçekleştiğinde sms ve e-mail yoluyla bilgilendirilirsiniz.

TurkNet kurulum hizmetinin bedeli vergiler dahil 30 TL’dir. Kurulum hizmeti cayma hakkı kapsamında yer almamaktadır. Kampanyalar kapsamında bu müşteriye hediye edilebilir. Lojistik hizmet bedeli 29 TL’dir. Başvuru evrağını kendi gönderen abonelere yansıtılmaz.

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin 120 TL’lik kısmı TurkNet tarafından hediye edilir. Taahhüt iptal bedeli faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekmektedir.

İnternet, sabit telefon aktivasyonu ve ilk fatura:

Yeni aktif hale gelen sabit telefon hattı hiçbir ek işlem yapmaksızın kullanılabilir. Adsl hizmetinin kullanılmaya başlanması için SMS ile gönderilen Kullanıcı adı ve şifre ile modem kurulumu gerçekleştirilmesi gerekir.

Abonelik ardından takip eden ayın 1'inde ilk faturanız kesilir. Bu faturada abonelik başlangıcından ilk fatura dönemine kadarki kısmi aylık internet hizmet bedeli, bir sonraki ayın aylık internet hizmet bedeli, kampanya kapsamında hediye edilen yönlere yapılan kullanım indirimleri bulunur. Ayrıca eğer varsa, modem ücret taksidi, kota aşım ücreti, paket dışı görüşmeler ve kampanya ile ilgili bir kerelik damga vergisi ücreti de ilk faturaya yansıtılır.

CAYMA HAKKI Turknet sözleşme imzalanmasından itibaren 14 günlük bir cayma hakkı süresi vermektedir. Cayma bildirimi yazılı olarak TurkNet'e 0 212 216 55 60 numaralı faksa imzalı olarak yapılır. 20 gün içerisinde verilen donanım da iade edilmelidir. 

Beğenmezseniz paranız iade! Bu kampanya kapsamında; abonenin aktivasyon tarihinden itibaren 34. güne kadar aboneliğini iptal etmek istemesi halinde lojistik bedeli hariç tahsil edilen ilk fatura bedeli, yazılı iptal talebinin TurkNet’e ulaşmasına müteakip fesih işleminin gerçekleştirildiği tarihten 15 gün içerisinde abonenin ödemeyi yaptığı kredi kartına iade edilir. Bu kampanyadan yeni TurkNet abonesi olacak tüketici niteliğini taşıyan bireysel kullanıcılar yararlanabilir. Kampanya web sitesinden ve çağrı merkezinden sadece kredi kartıyla yapılan başvurularda geçerlidir.

TurkNet Adsl Kampanyaları

Paket adı Hız Kota AKN Taahhüt Fiyatı
AKN'siz İnternet + Ev Telefonu

Türknet aktif altyapısı içindeyseniz 100 Mbps'ye kadar,
değilseniz 35 Mbps'ye kadar

+1000 DK Her Yöne Konuşma

120 TL'ye kadar Cayma Bedeli Hediye

Sınırsız Yok Yok 59,99 TL/ay
Engelsiz Tarife

Türknet aktif altyapısı içindeyseniz 100 Mbps'ye kadar, 
değilseniz 35 Mbps'ye kadar hız

+1000 DK Her Yöne Konuşma

Sınırsız Yok Yok 49,99 TL/ay
İşyerlerine Özel Hepsi Bir Arada Kampanyası

07:00-19:00 saatleri arasında 16 Mbps’ye kadar ve 19:00-07:00 saatleri arasında 3 Mbps’e kadar hızlı KOBİ-NET ADLS paketleri

AKN'siz veya 100 GB AKN seçeneği

25 MB web alanı, 5 e-posta hesabı ve 1 GB trafik özelliklerini içeren hosting paketi 2 yıl boyunca ücretsiz

3 adede kadar telefon hattına 1000, 2000 veya 3000 DK Her Yöne Konuşma seçenekleri

Sınırsız AKN'siz veya 100 GB AKN seçeneği 24 Ay 59,99 TL'den başlayan fiyatlar
Kobilere Özel İnternet Kampanyası

ADLS: 16 Mbps'ye kadar indirme hızı, 1 Mbps'ye kadar yükleme hızı

VDSL: 24, 32, 35, 50, 75, 100 Mbps'ye kadar indirme hızı, 2 Mbps'ye kadar yükleme hızı

(19:00 - 07:00 saatleri arasında hız ADLS'de 1 Mb'e kadar, VDSL paketlerde 2 Mbp'dir.)

250 TL'ye kadar Cayma Bedeli Hediye!

Sınırsız AKN'siz veya 100 veya 250 GB AKN seçenekleri 24 Ay 59,99 TL'den başlayan fiyatlar

AKN'siz İnternet + Ev Telefonu kampanyası kapsamında evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki evde kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL'ye sağlanmaktadır. İnternetten yapılan başvurularda ise bu ücret 30 TL'dir.

TurkNet Adsl altyapısı

TurkNet kendi kurup yönettiği ve sürekli olarak takip ettiği altyapısı ile hizmet vermektedir ve internet ile ses hizmetleri tek bir fatura ile gönderilir. %100 Türk sermayeli tek telekom şirketiyiz diyen ve 24 ay boyunca en iyi fiyat garantisi sunduğunu iddia eden TurkNet ,ADSL altyapısının uygunluğuna ve mesafeye bağlı olarak 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı olarak TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızı sunar. Aktif altyapı dışında kalan adreslerde mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.

 

Güncelleme tarihi