CLK Uludağ Elektrik

Güncelleme tarihi
min reading

Daha önce CLK bünyesinde bulunan Uludağ Elektrik, bir Limak Holding kuruluşu olarak CLK bünyesinden ayrılmış ve Limak Enerji - Uludağ Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirkete ait güncel sayfaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CLK Uludağ Elektrik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, bunun yanında kendi hizmet bölgesinde olsun olmasın, Tüm Türkiye'deki Serbest Tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapabilir.


CLK Uludağ Abonelik      CLK Uludağ İletişim

CLK Uludağ Fatura Sorgulama      CLK Uludağ Müşteri Merkezleri

Eviniz için CLK Uludağ elektrik tarifeleri

CLK Uludağ Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik eden bir Limak Holding kuruluşudur. Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Şirket aynı zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışı  yapabilmektedir. 

Serbest tüketici olup indirimli el ektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL civarında olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova (Serbest Tüketiciler için Tüm Türkiye)

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Uludağ dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CLK Uludağ'a telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CLK Uludağ Elektrik Fiyatları

CLK Uludağ görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket, Serbest Tüketicilere indirimli elektrik satışını acenteler vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt Hizmet Bölgesi

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova (Serbest Tüketiciler için Tüm Türkiye)

Serbest Tüketici

Şirket faturanız 82 TLve üzerindeyse teklif isteyin.

İkili anlaşma ile belirlenir

 

Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CLK Uludağ elektrik'i arayın ve fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, karar vermeden önce, indirimli tedarikçilerin sundukları avantajlı fiyatları da değerlendirmeleridir.