TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Türksat Kablo / Uydunet İnternet Fatura Ödeme

Güncelleme tarihi
min reading
Türksat Kablonet Logo

Türksat Kablo internet faturanızı nasıl ödeyebilirsiniz? Farklı ödeme yöntemleri ve diğer fatura işlemleri hakkında tüm bilgiler burada.

Borç Ödeme Yolları

Gişeden nakit veya kredi kartıyla

Otomatik ödeme talimatı ile

Faturanız için, Uydunet (Kablonet) ile anlaşmalı banka hesabınızdan ya da kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için aşağıdaki bilgilerden birini kullanın:

  • UYDUNET (KABLONET) hesap numarası
  • Hizmet numarası

UYDUNET (KABLONET) internet sitesinden online otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz gibi, online işlem merkezinden iptal etmeniz ya da değişiklik yapmanız da mümkündür.

UYDUNET (KABLONET) kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken e-mail ya da sms göndermez. Bu tür dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun.

Telefonla ve Online Ödeme

  • Müşteri hizmetlerini 0850 888 0 126 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  • UYDUNET (KABLONET) internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.

UYDUNET (KABLONET) E-Fatura ve Ayrıntı Bilgisi

Türksat Kablo - UYDUNET (KABLONET) faturanızın e-posta adresinize veya telefonunuza gelmesi için UYDUNET (KABLONET) e-fatura posta kutusu ayarlarını yapmalısınız. Hesap numarası ve diğer şifre bilgilerinin UYDUNET (KABLONET) çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. UYDUNET (KABLONET) online işlemler adresine abonelik bilgilerinizi girerek son beş aya ait faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıntılı Fatura Alma

UYDUNET (KABLONET)'in düzenli olarak ayrıntılı fatura göndermesini istiyorsanız 0850 888 0 126 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya UYDUNET (KABLONET) bayilerine gidebilirsiniz.