TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Türksat Kablo / Uydunet İnternet Abonelik Başvurusu ve İptali

Türksat Kablonet Logo

Türksat Kablo İnternet bağlantısını ilk defa yapacak ya da farklı bir şirketten hizmet aldıktan sonra tekrar Türksat Kablo İnternet aboneliğine geçmek isteyenlerin incelemesi gereken yazımızda, altyapı sorgulama, abonelik başvurusu ve iptali hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Kablonet bağlantısı nasıl yapılır ? 

Uydunet (Kablonet)Nerede Var ?

Uydunet (Kablonet) internet hizmetinden yaralanmak için, Türksat Kablo TV altyapısı kapsamındaki illerde bulunmalısınız. Uydunet (Kablonet) bağlatmak için Kablo TV üyesi olmak gerekir.

Mevcut Kablo TV üyeliğiniz varsa

444 0 126 numaralı Türksat Kablo çağrı merkezini arayıp aldığınız şifreyle online başvuru yapabilirsiniz. Türksat Kablo internet sitesinde istediğiniz tarifeyi iseçin ve "Satın Al" butonuna tıklayın. Uydunet aktivasyonu yapıldıktan sonra, Kablo TV+Uydunet tek fatura halinde aylık olarak adresinize gönderilir.

Kablo altyapısına sahip olan iller: Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Zonguldak

Kablo TV üyeliğiniz yoksa nereye başvurulur?

Aşağıdaki hizmet noktalarından Kablo TV ve Uydunet aboneliği yapabilirsiniz:

  • Türksat Kablo müşteri hizmetleri: 0850 888 0 126 
  • Online başvuru, Türksat kablo sitesindeki online abonelik uygulaması
  • Uydunet abone merkezleri
  • Online işlem yapan PTT şubeleri
  • Yetkili satış noktaları

Cayma hakkı süresi nedir ?

Uydunet (Kablonet) Abonesi, hizmetin başladığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde hiçbir sebep bildirmeden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Türksat'tan vadeli ya da vadesiz olarak aldığınız cihazları sağlam ve çalışır şekilde abone merkezine teslim etmeniz gerekir. Bu cihazlar aboneden kaynaklı olarak hasarlıysa, bedeli faturanıza yansıtılır.

Cayma bedeli ne kadar ?

Uydunet (Kablonet)'in taahhütlü kampanyasından faydalandıysanız, taahhüt süresi bitmeden sözleşmenizi feshetmeniz durumunda kampanyadan elde ettiğiniz avantajları iade etmeniz gerekir. Bu avantajlar genellikle, ücretsiz modem, aktivasyon kurulum bedeli, tarife indirimidir. Bu ücretler son faturanıza eklenir.

Uydunet (Kablonet) aboneliği nasıl iptal edilir?

Abonelik iptalini, Türksat. İl Müdürlüklerine ve Türksat İş Ortalklarına şahsen giderek veya İl Müdürlüklerine faks göndererek yapabilirsiniz. 

Faks ile abonelik feshi

Aboneliğinizin ait olduğu Türksat İl Müdürlüğü'ne göndereceğiniz belgeler aşağıda bulunur. Faksı alana Türksat yetkilileri iptal talebinizi teyit etmek için sizinle iletişime geçer.

  • İletişim bilgilerinin ve telefon numarasının yazdığı bir iptal dilekçesi
  • Kimlik fotokopisi
Güncelleme tarihi