CLK Boğaziçi Elektrik : Elektrik aboneliği ve daha fazlası

Güncelleme tarihi
min reading

CLK Enerji'de yaşanan hisse dağılımından sonra Limak Holding’in ayrılmasıyla ortaklığın yeni ismi CK Enerji (Cengiz-Kolin) olarak değiştirilmiştir. Şirket bu değişimden sonra CK Boğaziçi Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin güncel sayfasını görmek için lütfen tıklayınız.

CLK Boğaziçi Elektrik, Türkiye'nin en kalabalık dağıtım alanı olan İstanbul Avrupa yakasının ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, yalnızca kendi hizmet bölgesinde oturan tüketicilere indirimli elektrik satışı yapar.

CLK Boğaziçi Abonelik     CLK Boğaziçi İletişim

CLK Boğaziçi Fatura Sorgulama     CLK Boğaziçi Müşteri Merkezleri

CLK Boğaziçi Elektrik Mesken Tarifeleri

CLK Boğaziçi Elektrik bölgesinde 4,5 milyon aboneye hizmet veriyor. Online işlemler merkezi uygulamasıyla borç sorgulama, fatura ödeme, abonelik açtırma ve iptal etme gibi işlemleri hızlandıran CLK Boğaziçi, indirimli fiyatlar konusunda rekabetten uzak duruyor. CLK Boğaziçi Elektrik, Avrupa yakasında oturan mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketiciler için avantajlı aile tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanızın ortalama 82 TL civarında olmalıdır. Yalnızca Avrupa yakasında oturan serbest tüketiciler CLK Boğaziçi'nden elektrik alabilir.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Serbest tüketici limitini geçemeyen milyonlarca mesken abonesi, ulusal tarifeden elektrik almaya devam ediyor. Serbest tüketiciyseniz, CLK Boğaziçi'den ya  da diğer alternatif tedarikçilerden indirim alabilirsiniz.

CLK Boğaziçi Elektrik Kurumsal Tarifeler

CLK Boğaziçi elektrik görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapar. Şirket yalnızca İstanbul Avrupa yakasındaki işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CLK Boğaziçi kurumsal tarifelerinin detayları

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest tüketici

Şirket faturanız 82 TL ve üzerindeyse teklif isteyin.

-
Kurumsal tarife tavsiyemiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CLK Boğaziçi Elektrik'i arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. İstanbul'daki kurumsal serbest tüketicilere tavsiyemiz, karar vermeden önce, indirimli tedarikçilerin sunduğu tarifleri de incelemeleridir.