CK Boğaziçi İletişim ve Telefon Bilgisi Nedir?

CK Boğaziçi Logo

İstanbul Avrupa Yakası'nda görevli elektrik tedarik şirketi olarak CK Boğaziçi Elektrik hizmet vermektedir. Bu yazımızda CK Boğaziçi Elektrik iletişim ve telefon bilgileri hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.


CK Boğaziçi      CK Boğaziçi Abonelik

CK Boğaziçi Fatura Sorgulama     CK Boğaziçi Müşteri Merkezleri

İNDİRİMLİ ELEKTRİK ALIN! Faturanız 82 TL üzerinde geliyorsa si de serbest tüketici olabilirsiniz. Böyle bir durumda görevli elektrik şirketleri yerine daha yüksek oranlarda indirimler sunan alternatif elektrik tedarikçilerinden elektrik alabilirsiniz. 

Çağrı Merkezi Telefon Numarası

CK Boğaziçi Elektrik çağrı merkezini 444 6 255 numaralı telefondan arayabilirsiniz. CK Boğaziçi müşteri hizmetleri telefonundan aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

  • Abonelik işlemleri, iptali ve tarife değişiklikleri
  • İndirimli elektrik alma
  • Borç sorgulama
  • Şikayetler

Online İşlem Merkezi

CK Boğaziçi online işlem merkezi birçok işlemi müşteri merkezine gitmeden internetten halletmenizi sağlar. Aşağıdaki işlemleri CK Boğaziçi internet sitesinden online yapabilirsiniz:

  • Abonelik başvurusu (mesken)
  • Serbest tüketicilik işlemleri
  • Tahliye ve güvence bedeli iadesi başvurusu
  • Tarife değişikliği
  • Fatura ödeme ve borç sorgulama
  • Bilgi güncelleme

Mobil bilgi servisi

CK Boğaziçi, güncel fatura bilgilerinin cep telefonunuza gelmesi için, mobil bilgi servisine ayda 1 TL ücret ödeyerek üye olabilirsiniz. Üyelik, CK Boğaziçi online işlem merkezinden, abone ve T.C. kimlik numaraları ile yapılır. Bu servis, ödenmemiş fatura ve geçmiş borçlar konusunda da bilgilendirir.

Abonelik nasıl yapılır ?

Abonelik sözleşmesi için, müşteri hizmet noktası veya online işlem merkezini kullanabilirsiniz. Online başvuru yaparsanız sözleşme adresini kurye ile teslim edilir ve imzalamanız gerekir. Online başvuruda güvence bedeline 5,50 TL hizmet bedeli eklenir. Bir kerede ödeme yapmak gerekir.

 Taşınıyor musunuz ? Elektrik aboneliği için gerekli belgeler ve güvence bedeli

CK Boğaziçi Arıza - Kesinti Bildirimi Telefonu

İstanbul Avrupa yakasındaki kesintiler bölgedeki dağıtım şirketi olan BEDAŞ'ın sorumluluğundadır. Arıza durumunda, 7 gün 24 saat hizmet veren ALO 186 hattını aradığınızda BEDAŞ hemen müdahale eder. Sokak aydınlatma sorunları, kaçak kullanım ihbarı, sayaç değişikliği gibi konularda da 186'yı aramalısınız. Aynı numaradan planlı elektrik kesintileri ve çalışmalarla ilgili bilgi de alabilirsiniz.

CK Boğaziçi Elektrik İletişim Adresi

Genel Müdürlük

Hürriyet Mahallesi Dr.Cemil Bengü Caddesi No:1
Kağıthane / İstanbul
Tel: 0212 311 90 00
Faks:0212 311 90 50

Bölge Müdürlükleri

Avcılar
Cihangir Mahallesi E-5 Karayolu Üzeri
Eski Londra Asfaltı Beyaz Center AVM
Türksan Durağı Avcılar İSTANBUL
Çağlayan
Halil Rıfat Paşa Mah.
Perpa İş Merkezi A-Blok Kat:14 No:2204
Şişli İSTANBUL
 
Güncelleme tarihi