CLK Çamlıbel Elektrik

CLK Enerji'de yaşanan hisse dağılımından sonra Limak Holding’in ayrılmasıyla ortaklığın yeni ismi CK Enerji (Cengiz-Kolin) olarak değiştirilmiştir. Şirket bu değişimden sonra CK Çamlıbel Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin güncel sayfasını görmek için lütfen tıklayınız.

CLK Çamlıbel Elektrik, Sivas, Tokat ve Yozgat illerinde ana elektrik satış şirketidir. Görevli tedarikçi, yalnızca bu illerde oturan serbest tüketicilere indirimli elektrik tarifesi sunuyor.


CLK Çamlıbel Abonelik     CLK Çamlıbel İletişim

CLK Çamlıbel Fatura Sorgulama     CLK Çamlıbel Müşteri Merkezleri

CLK Çamlıbel Elektrik Mesken Tarifeleri

Şirketin görevli olduğu Çamlıbel bölgesinde 750 bin abonesi bulunuyor. Online işlemler uygulamasıyla fatura sorgulama, endeks bildirme, itiraz etme ve bilgi güncelleme gibi işlemleri hızlandıran CLK Çamlıbel, indirimli elektrik tarifelerinde yaşanan rekabete katılmış değil. Şirket yakın zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışına başlayacak. CLK Çamlıbel Elektrik, Sivas, Tokat ve Yozgat illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketici tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Çamlıbel elektrik dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CLK Çamlıbel'e telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CLK Çamlıbel Elektrik Fiyatları

CLK Çamlıbel görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Sivas, Tokat ve Yozgat'ta bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CLK Çamlıbel kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest tüketici

Şirket faturanız 82 TL ve üzerindeyse teklif isteyin.

-
Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin tüketimi serbest tüketici limitini geçiyorsa, CLK Çamlıbel Elektrik'i arayın ve fiyat teklifi alın; çünkü şirket kurumsal tarifelerde uyguladığı birim fiyatları açıklamıyor. Kurumsal serbest tüketicilere önerimiz, CLK Çamlıbel ile anlaşmadan önce indirmli elektrik şirketlerinin teklifleriyle karşılaştırmalarıdır.

Güncelleme tarihi