CLK Uludağ Elektrik İletişim

Güncelleme tarihi
min reading

Daha önce CLK bünyesinde bulunan Uludağ Elektrik, bir Limak Holding kuruluşu olarak CLK bünyesinden ayrılmış ve Limak Enerji - Uludağ Elektrik adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin güncel iletişim sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CLK Uludağ Elektrik ile abonelik ve diğer işlemleri yapmanız için, gerekli müşteri hizmetleri telefon ve iletişim bilgileri burada.

CLK Uludağ     CLK Uludağ Abonelik

CLK Uludağ Fatura Sorgulama     CLK Uludağ Müşteri Merkezleri

Çağrı Merkezi Telefonu

CLK Uludağ Elektrik müşteri hizmetlerine 444 6 646 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Telefon operatörleri 444'lü numaraları aksi belirtilmedikçe standart sabit hat araması gibi ücretlendirir. CLK Uludağ çağrı merkezi aşağıdaki hizmetleri verir:

  • Abonelik işlemleri hakkında bilgi alma
  • Serbest tüketici işlemleri
  • Tarife bilgisi alma
  • Borç sorgulama
  • Şikayet ve öneriler

CLK Uludağ Elektrik Aboneliği

Abonelik sözleşmesi için, müşteri hizmet noktası veya online işlem merkezini kullabilirsiniz. Online başvuru yaparsanız sözleşme adresini kurye ile teslim edilir ve imzalamanız gerekir. Online başvuruda güvence bedeline 5,50 TL hizmet bedeli eklenir. Bir kerede krefi kartı ya da havale yoluyla ödeme yapmak gerekir.

BİLGİElektrik açtırmak için gerekli evrakları ve ödemeniz gereken ücreti öğrenin.

Online İşlemler

CLK Uludağ online işlem merkezi birçok işlemi müşteri merkezine gitmeden internetten halletmenizi sağlar. Aşağıdaki işlemleri CLK Uludağ internet sitesinden online yapabilirsiniz:

  • Abonelik başvurusu (yalnızca bireysel)
  • Tahliye ve güvence bedeli iadesi başvurusu
  • Tarife değişikliği
  • Fatura ödeme ve borç sorgulama
  • Bilgi güncelleme

Kredi kartıyla online fatura ödeme

CLK Uludağ online işlemler merkezinde, online fatura ödeme hizmeti mevcuttur. Faturanızda bulunan, işletme kodu ve abone numarası bilgilerini girerek elektrik faturasını kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

Elektrik Arızası veya Kesinti Numarası

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'da elektrik arızaları Uludağ Elektrik Dağıtım'un sorumluluğundadır. Arıza durumunda müdahale edilmesi için, 7 gün 24 saat hizmet veren ALO 186 hattını arayın. Sokak aydınlatmalarındaki sorunlar, kaçak kullanım ihbarı, sayaç değişikliği gibi konularla ilgili oarak UEDAŞ'ı aramalısınız. Aynı numaradan planlı elektrik kesintileri ve tahmini çalışma süresini öğrenebilirsiniz.

İletişim ve Adres Bilgileri

Bursa CLK Uludağ Genel Müdürlüğü

Çırpan Mah. Uysal Sok. No: 40
Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 600 00 00

Bölge Müdürlükleri

Balıkesir
Akıncılar Mah. Gazi Bulvarı No: 39-41
Karesi / BALIKESİR
Tel: 0266 202 21 00
Çanakkale
Barbaros Mah. Şekerpınar Cad.
Trafo Yolu No:1/A
ÇANAKKALE
Tel: 0286 295 17 00
Yalova
Şehit Ömer Faydalı Cad.
Ahenk Sokak No.2 YALOVA
Tel: 0226 815 39 00