TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Üniversite öğrencileri için ucuz internet kampanyaları

Öğrenci internet

Öğrencilerin en çok dikkat ettiği konu internet fiyatlarıdır.

Günümüzde internet her eve lazım. Öğrenci evlerine de... Bu yazıda üniversitelilere özel kampanyaların koşulları ve fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.


Üniversiteliler internet kullanımında çok büyük bir kitleyi oluşturuyorlar. Bütçelerini sarsmayacak daha ekonomik çözümler arayan üniversiteliler için internet kampanyaları hangi şirketten internet hizmeti alacaklarını belirlemede önemli rol oynuyor.

Sabit hat bağlatmayı tercih etmeyen, telefon aboneliği istemeyen ama internet hızı ve kotası konusunda da sınırları aşmak isteyen üniversite öğrencileri genelde yalın internet sunulan ekonomik tarifelere yöneliyor. Bu nedenle internet hizmet sağlayıcıları artık üniversiteli öğrencilerin ihtiyaçlarına özel kampanyalar yaratma konusunda da büyük bir rekabet içerisindeler.

Turkcell Superonline Öğrenci Paketleri

Turkcell Superonline, üniversite öğrencileri için özel hazırladığı kampanyaları yalın ADSL ve fiber internet olarak ikiye ayırıyor ve müşterilerine 12 ay sabit fiyat avantajı sağlıyor.

12 AY TAAHHÜTLÜ TURKCELL SUPERONLİNE ÜNİVERSİTELİ PAKETLERİ
Kampanyalar Fiyat
Üniversitelerilere Özel Yalın Adsl Kampanyası / 8 ve 16 Mbps’ye kadar hız seçenekleri / 75 ve 100 GB AKK seçenekleriyle Limitsiz İnternet   69,90 TL'den başlayan fiyatlarla
Üniversiteli Fiber İnternet Kampanyası / 25, 50 ve 100 Mbps hız seçenekleri / İndirmede 100 ve 150 GB AKK seçenekleri ve yükelemede 50 GB AKK 69,90 TL'den başlayan fiyatlarla

Modem ücretsizdir.

Doping İnternet Üniversiteli Kampanyası

Doping de üniversitelileri düşünen internet hizmeti sağlayıcılarından ve internet abonesi olan öğrencilere, fiber internet paketlerinde aktivasyon ücretsiz, 200 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli hediye!

 
Kampanya Fiyat
Öğrencilere Özel Telefonsuz İnternet Kampanyası / 8 mbps'den başlayarak 100 mbps'ye kadar farklı hız seçenekleri ile / Limitsiz ve değişen AKN kotası seçenekleriyle 59,90 TL'den başlayan fiyatlarla

Vodafone Supernet Üniversiteliler için internet kampanyası

Vodafone Supernet, üniversite öğrencileri için özel olarak hazırlanan bu kampanyada  12 ay taahhüt ile farklı internet paketleri ve avatajlatr sunuyor.

12 AY TAAHHÜTLÜ VODAFONE SUPERNET ÜNİVERSİTELİ İNTERNET PAKETLERİ
Öğrenci Kampanyaları Fiyat
Adsl Kampanyası / 24 Mbps / Limitsiz 100 GB AKN 12 AY - 69,9 TL
FiberMax Kampanyası / 100 Mbps / Limitsiz 100 GB AKN 12 AY - 69,9 TL
Tablet Kampanyası - 3 Farklı Tablet Modeli Seçeneği ile ev internetine ek yalnızca 11 TL’den başlayacak fiyatlarla / 24 Mbps ADLS veya 100 Mbps Fiber / Limitsiz 100 GB AKN 12 AY - 69,9 TL

 

Güncelleme tarihi