TV-İnternet-Mobil

Ücretsiz farklı internet ve TV paketlerini karşılaştırın ve en uygun tarifeyi bulun.

TV-İnternet-Mobil

İnternet ve TV tarifelerinizi indirim!

Farklı internet ve TV tarifelerini sizin için en iyisini birlikte bulalım. Hemen formu doldurun, sizi geri arayalım!

Turksat Kablo TV Müşteri Hizmetleri, Fatura Ödeme ve İletişim

Türksat Kablonet Logo

Dünya’nın önde gelen uydu operatörlerinden biri olan Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. uydular üzerinden sağladığı doğrudan TV yayınları, kırsal alan telefon haberleşmesi, acil durum haberleşmesi, uluslararası telefon haberleşmesi ve kurumsal ağ hizmetlerinin yanı sıra Türksat, sahip olduğu kablo platformu üzerinden yurtiçi abonelerine sayısal genişbant Internet ve kablo TV hizmeti verir. Türksat Kablo'nun Kablo TV hizmeti hakkında abonelik, tarifeler ve paketler, iletişim bilgileri ve televizyon faturası borç sorgulama işlemleri ile ilgili bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Kablo TV Nasıl Çalışır?

Kablo TV farklı paketlere ve altyapıya göre farklı şekillerde Televizyon bağlantısını sağlar. Kablo şebekesinden direk Analog Kablo TV bağlantısı, HD Kutu ve İnteraktif Kutular aracılığıla HD yayına sahip olabilirsiniz. Ya da Conax Modül ile televizyonunuza bağlandığınızda HD'nin yanında 4K görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz.

Türksat Kablo TV Paketler ve Tarifeler

Analog KabloTV, Giriş Paketi, Temel Paket, Üst Paket, Vizioon Sinema Paketi, Altın Sinema Paketi, KabloWebTV, FilmBox Live ve Nat Geo + gibi farklı paketler ile Türksat Kablo ile Televizyon hizmetlerini alabilrisiniz. Analog KabloTV haricindeki TV paketlerinde KabloWebTV ücretsiz olarak verilir. Bu sayede bilgisayarınız ile de televizyon izleyebilirsiniz.

Filmbox Aboneliği nasıl yapılır?

Müşteriler ilk ay ücretsiz olarak ve ondan sonraki aylarda ayda 4.99 TL karşılığında Filmbox Live'a erişebilecekleri kullanıcı bilgilerine erişim sağlar. İlk ay ücretsiz hediyesi her müşteri için 1 kere uygulanan Filmbox bedeli Türksat faturasına yansıtılır ve iptal edilmediği takdirde her ay otomatik olarak yenilenir. FilmBox Live ile ilgili sorunlarda Türksat'ın değil FilmBox'un internet sitesindeki iletişim yöntemlerinin kullanılması gerekmektedir.  Abonelik dilendiği zaman çağrı merkezi ya da Abone ofisleri aracılığıyla iptal edilebilir. 

National Geographic Plus paketi nedir?

Geniş bir arşiv ile birçok farklı belgesele erişebileceğiniz bir pakettir. Dilediğiniz cihazdan izleyebileceğiniz abonelik aylık 9.99 TL olarak ücretlendirilir. KabloWebTV uygulamasından erişilebilen Nat Geo+ uygulaması için Online işlemler'den adresinden, Türksat Abone Ofislerinden, Türksat İl Müdürlüklerinden ve 0 850 8044444 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla kullanıcı adı ve şifresi bilgilerinizi alabilirsiniz. Yine aynı yöntemler ile aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. KabloWebTV sitesinden, KabloWebTV uygulamasından ve interaktif kutuları üzerinden seyredilebilinir.

Kablo TV Paket Fiyatları

Kablo TV Kampanyaları
Kampanya Taahhüt Süresi Paket İçeriği Aylık Ücret
Kablo TV Temel Paket 24 ay Temel Paket + Aktivasyon ücretsiz     19,99 TL
Üst Paket 24 ay Üst Paket + Aktivasyon ücretsiz 34,99 TL
Temel + Vizioon Sinema 24 ay Temel Paket + Aktivasyon ücretsiz 25,98 TL
Temel + Altın Sinema 24 ay Temel Paket + Aktivasyon ücretsiz 31,97 TL
Üst Paket + Vizioon Sinema 24 ay Üst Paket + Aktivasyon ücretsiz 40,98 TL
Üst Paket + Altın Sinema 24 ay Üst Paket + Aktivasyon ücretsiz 46,97 TL

Nisan 2019 tarihinde Turksat Kablo internet sitesindeki bilgilere göre güncellenmiştir. Cihaz ücretleri dahil değildir. KDV ve ÖTV dahildir.

Kablo TV sabit fiyat garantili, 7/24 ücretsiz destek, fiber hızlı internet, kiralama ile sürekli garanti, cihaz yenileme, 

 

Farklı paketlere göre hangi kanallara erişebileceğinizin listesine Türksat Kablo internet sitesindeki Paket Kıyasla menüsünden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aylık yayın akışı ile yeni gelen içeriklere göz gezdirebilirsiniz.

KabloTV Paket Şartları

  • Kablo TV Paketleri:
  • Sinema paketleri, KabloTV Giriş ,Temel veya  Üst Paket ile birlikte sunulabilmektedir.
  • Abone olduktan sonrasında da paket ekleme - çıkarma işlemleri ücretsizdir. 
  • KabloTV Giriş Paketine sadece mevcut Kablo TV müşterileri başvuruda bulunabilir.
  • Üst Pakete, Temel paketten paket yükseltme yoluyla veya yeni abonelik ile kayıt alınabilir.
  • Otel Motel Abonelikleri:
  • KabloTV, Vizioon Sinema, Altın Sinema ve aboneleri için Üst Paket; 0-10 oda arası indirimsiz, 11-20 oda %20, 21-50 oda %30 , 51 ve üzeri oda üzerine ise %40 indirimli olarak sunulur.
  • Birden çok KabloTV paketine abone olmak isteyen Otel Motel aboneliklerinde aktivasyon ücreti oda sayısı ile çarpılarak hesaplanır.
  • İletim ücreti her bir abonelik için ayrı ayrı yansıtılacaktır.

Tarife fiyatlarına 3 TL iletim bedeli dahildir ve iletim hizmeti ücreti Analog KabloTV, KabloTV Giriş Paket, KabloTV Temel Paket ve KabloTV Üst paket için uygulanır.

Kablo TV Müşteri Hizmetleri

Kablo TV ile ilgili yaşadığınız sorunlarda 0850 804 4444 numaralı çağrı merkezini 7/24 arayarak en geç 5 saat içerisinde ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Genel arıza listesini inceleyerek bölgenizde herhangi bir arıza yaşanıp yaşanmadığını kontrol edebilirsiniz.

Türksat Kablo TV İletişim Bilgileri

Kablo Çağrı Merkezi:
126
0 850 804 4444

Adres Bilgisi:
Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı / ANKARA
Telefon:0312 615 30 00
Fax : 0312 499 51 15
İnternet sitesi: www.turksat.com.tr

Ücretsiz Çağrı Merkezi - Engelsiz İletişim Hattı:
0 850 804 4444

Ücretsiz Müşteri Hizmetleri:
08508040126 (Kabloses ile ücretsiz, paket dakikalarınızdan düşmez)

Türksat A.Ş. Engelsiz İletişim Hattı Sosyal Sorumluluk Projesi:
5126 SMS numarasına "TALEP" yazarak SMS göndermeleri halinde, söz konusu talep ve şikayetlerine yine SMS yolu ile yanıt alacaklardır.

Güncelleme tarihi