Tepe Güvenlik Adres ve İletişim Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading

2011 yılında Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayii A.Ş. tarafından kurulan Tepe Güvenlik A.Ş.'nin adres ve iletişim bilgilerine bu yazıdan ulaşın.

Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri

Hırsız, yangın, panik, gaz alarm sistemlerini ve alarm izleme merkezini kullanıcılarına sunan ayrıca kurumsal müşterileri için CCTV, kontrollü geçiş ve diğer güvenlik hizmetlerini veren Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek için internet sitesinde dört farklı iletişim kanalı sunulmuştur.

  • 444 8373 yani 444 TEPE olan çağrı merkezini arayabilirsiniz
  • İnternet sitesi üzerinden Bize Ulaşın formunu doldurabilirsiniz
  • Tepe Güvenlik internet sitesi üzerinden Online Yardım veren danışmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Canlı Destek sekmesinde şikayet, iletişim, iş başvurusu ve alarm başvurusu yapabilirsiniz.
  • Eğer Tepe Güvenlik kullanıcısıysanız müşteri girişi menüsünü kullanarak fatura sorgulama ödeme gibi online işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet sitesi üzerinden Ücretsiz Keşif formunu doldurabilirsiniz.

Tepe Güvenlik Alarm İzleme Merkezi

Tepe Güvenlik alarm sistemlerini aldıktan sonra Alarm İzleme Merkezi üzerinden size operatör hizmetleri sunar. Alarm İzleme Merkezi 7/24 yılın her günü görevdedir ve doğal afetler karşısında Ankara'daki genel merkez harici İstanbul'da yedek olarak bulunan alarm izleme merkezinden hizmet sunmaya devam eder. Alarm İzleme Merkezi operatörleri sistem arızalarını takip eder, uzun süre alarmını kurmayan kullanıcılarla irtibata geçer, alarm sistemleri hakkında düzenli raporlar düzenler, alarm sistemi kullanımında önceden belirlenen haller dışında ihlalleri bildirir. Uygun eğitimden geçen kimseler arasından seçilen Alarm İzleme Merkezi operatörleri herhangi bir alarm durumunda müdahale şekillerine karar verir, alarm halinde sizden onay alarak ya da olayın mahiyetine göre anında kollluk kuvvetleri yönlendirmesi yapan bir sistemdir. Alarm İzleme Merkezi dışında çağrı merkezi de 7/24 aynı numaradan bilgi talebi için hizmet vermektedir.

Tepe Güvenlik Online İşlemler / Hizmetler

Tepe Güvenlik internet sitesi üzerinden Şikayet formu doldurabilir, öneri, alarm sistemi, iş başvurusu yapabilir ve web sitesi üzerindeki uygulama ile çağrı merkezini aramadan online yardım görevlileriyle görüşerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tepe Güvenlik Online Bilgi

Online bilgi sekmesinden Online Yardım veren danışmanlarla görüşebilir, başvuru, fiyatlar, kampanyalar ve iş başvurusu yapmak için form doldurabilir ya da ev ve iş yerlerinizdeki hırsız olayları için güvenlik tedbirleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bu sekmeden Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşarak Tepe Güvenlik başvurusu, kurulumu ve alarm sistemi hizmetini aldıktan sonraki hizmetler gibi birçok konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Online İşlem Merkezi

Tepe Güvenlik Online işlem merkezinde müşteri girişi sekmesinden müşteri numarası, kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapabilir, fatura sorgulama ödeme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tepe Güvenlik Adres ve İletişim Bilgileri

Tepe Güvenlik Adres

Genel Merkez Adresi:

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı
Tepe Prime No:266/C-16 Ankara

Tel.: 444 8373

Faks: +90 (312) 248 80 49

Marmara Bölge Adresi:

Kore Şehitleri Cad. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sok.
No:9 Zincirlikuyu / Esentepe / Şişli / İSTANBUL

Telefon:+90 (212) 267 23 98
Faks:+90 (212) 267 53 64