You are here

Bisen Elektrik

Bisen Elektrik 2011 yılında satış faaliyetinee başlamıştır. Bisen, enerji üretimi yapan bir grup olmanın avantajını, mesken ve ticarethane serbest tüketicilerine sunduğu elektrik fiyatlarına yansıtıyor.

Bisen elektrik tarifeleri

Serbest tüketici limitini geçmek için, faturanızın ayda en az   gelmesi gerekir. Bu tutar yılda en az   kWh elektrik enerjisi tüketimine denk gelir.

Bisen Elektrik Birim Fiyatları
Tarife ismi Açıklama Taahhüt PSH Bedeli
Mesken sabit indirim birim enerji fiyatı üzerinden 1 yıl Var
Ticarethane sabit indirim birim enerji fiyatı üzerinden
Bir yıl boyunca sürekli indirimli kWh fiyatı
1 yıl Var

* EPDK Ekim 2015 mesken tarifesinde bulunan birim enerji bedeli üzerinden hesaplanmıştır. Tablo 2015 verilerini içermektedir. 2016 yılında PSH bedeli kaldırılmıştır.

Bisen elektrik sözleşme şartları

Ne kadar teminat ödemek gerekli ?

Elektrik tedarikçileri müşterinin fatura ödememesi riskine karşı, sözleşme sırasında teminat alabilir. Görevli elektrik şiketleri bu tutarı güvence bedeli olarak adlandırır. Sözleşme sonlandırıldığında güvence bedeli iade edilir. Tedarikçinizi değiştirip Bisen Elektrik ile anlaşma yaparsını teminat ödemezsiniz ve iade aldığınız güvence bedeli de cebinizde kalır. Şirketinizin aylık faturası çok yüksekse teminat koşullarını Bisen Elektrik'e danışmanızda fayda var.

Taahhüt koşulları nedir ?

Bisen Elektrik, sözleşmelerinin taahhüt süreleri genelllikle bir yıldır. Tedarikçi değiştirme dışında, örneğin taşınma nedeniyle sözleşmenizi sonlandırırsanız ceza uygulanmaz.