CK Akdeniz Elektrik: Abonelik, Ücretler, Telefon ve Adres Bilgileri

Güncelleme tarihi
min reading
CK Akdeniz Logo

CK Akdeniz Elektrik, Antalya, Isparta ve Burdur illerinde ana elektrik tedarikçisidir. Şirket, yalnızca kendi hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere indirimli tarifelerden elektrik satışı yapar.


CK Akdeniz İletişim     CK Akdeniz Müşteri Merkezleri

CK Akdeniz Fatura     CK Akdeniz Abonelik

Eviniz için CK Akdeniz Elektrik Tarifeleri

CK Akdeniz Elektrik bölgesinde 2,2 milyon mesken abonesine elektrik tedarik ediyor. Online işlemler uygulamasıyla fatura sorgulama, endeks bildirme, itiraz etme ve bilgi güncelleme gibi işlemleri hızlandıran CK Akdeniz, indirimli elektrik tarifelerinde yaşanan rekabete katılmış değil. Şirket yakın zamanda satış ağını geliştirerek hizmet bölgesi dışında da indirimli elektrik satışına başlayacak. Antalya, Isparta ve Burdur illerinde elektrik aboneliği açtırmak için bu şirkete başvurmanız gerekmektedir. Daha sonra tüketiminiz Serbest Tüketici Limiti'ni geçtiğinde CK Akdeniz'den teklif alabilir veya daha uygun bir teklif sunan bir tedarkçiye geçiş yaparak tedarikçi değiştirme hakkını kullanabilirsiniz. CK Akdeniz Elektrik, Antalya, Isparta ve Burdur illerindeki mesken abonelerine iki seçenek sunuyor: Ulusal tarife ve serbest tüketici tarifesi.

Serbest tüketici olup indirimli el ektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL civarında olmalıdır.

Mesken Tarifesi Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı

Yok

Serbest tüketici

Ulusal tarife birim enerji fiyatı üzerinden indirim

-
Uzman Görüşü

Akdeniz dağıtım bölgesinde oturan milyonlarca abone ulusal tarifelerden elektrik almak zorunda. Serbest tüketiciyseniz, indirimli tarifeleri öğrenmek için CK Akdeniz'e telefon edin ve piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırın.

İşiniz için CK Akdeniz Elektrik Fiyatları

İş yeri sahipleri de CK Akdeniz hizmet bölgesinde bu şirketten abonelik açtırır. Ticarethanelerin elektrik tüketimi genellikle yüksek olduğundan çoğunlukla Serbest Tüketici Limiti'nin üzerinde yıllık tüketim yapabilirler. Bu sayede CK Akdeniz veya tercih ettikleri başka bir şirketin indirimli tarifelerinden faydalanabilirler. CK Akdeniz görevli tedarikçi olduğundan, şirketlere hem ulusal tarifeden hem de serbest tüketici tarifelerinden elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Antalya, Isparta ve Burdur'da bulunan işletmelere indirim elektrik satışı yapar. CK Akdeniz kurumsal serbest tüketici tarifeleri ayrıntılı gruplandırılmamış.

Kurumsal Tarife Adı Açıklama Taahhüt

Ulusal elektrik tarifesi

EPDK ulusal birim elektrik fiyatı
Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden sanayi işletmeleri bu abone grubunun birim fiyatlarından faydalanır.
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm tüzel kişiler bu gruptadır.
Yok

Serbest tüketici

Şirket faturanız 82 TL ve üzerindeyse teklif isteyin.

-
Kurumsal tarife önerimiz

Şirketinizin elektrik tüketimi serbest tüketici limitini geçerse, CK Akdeniz elektrik'i arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

CK Akdeniz Abonelik İşlemleri

CK Akdenizile ilk abonelik işlemleri yapılırken hizmet verdiği görevli bölge olan Antalya, Isparta ve Burdur illerinde bir sayaç üzerinden abonelik işlemi yapabilirsiniz.

CK Akdeniz Elektrik aboneliği yapmak için
Nerede? Müşteri işlem merkezleri, CK Akdeniz internet sitesi veya 0850 226 0707 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gereken belgeler nelerdir?
  1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
  2. DASK Zorunlu deprem sigortası poliçesi veya poliçe numarası
  3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
  4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
  5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar 

CK Akdeniz kampanyaları

CK Akdeniz Elektrik'in sunabileceği kampanyalara ulaşmak için internet sitesini inceleyebilirsiniz.

CKPLUS Fırsatlar Dünyası

CK Akdeniz kendi abonelerine koşulsuz, taahhütsüz ve ücretsiz olarak çeşitli markaların indirimlerini sunmaktadır. CK Akdeniz üzerinden elektrik hizmeti alıyorsanız bu kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. Fırsatlardan yararlanmak isterseniz daha fazla bilgiye ulaşmak için  CKPLUS sayfasına giriş yapabilirsiniz.

CKPLUS ile markaların CK Akdeniz ile sundukları bu fırsatlara ulaşmak için  0850 616 07 07 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da CKPlus internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

CK Akdeniz'e Ulaşım

Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için

CK Akdeniz elektrik müşteri işlem merkezleri'ne ulaşmak için internet sitemizde yer alan sayfayı inceleyebilirsiniz. CK Akdeniz'in ayrıca websitesinde sunmuş olduğu hizmet sayesinde en yakın müşteri hizmetleri merkezi'ni sorgulayabilirsiniz. Bu Müşteri Hizmet Merkezlerinde fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerine ulaşma ve abonelik başvurusu/iptali gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 Fatura sorgulama ve ödeme işlemini kolay yoldan yapmak için CK Akdeniz internet sitesindeki CK Akdeniz Online Ödeme Sayfası sayfasını kullanarak veznelere gitmeden de sorgulama yapabilirsiniz.

 Şirkete ait Online İşlemler Menüsü de müşteri hizmetleri merkezlerinde yapabileceğiniz sözleşme, ödeme ve kullanıcı işlemleri gibi bir çok işlemi internet üzerinden kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar.

CK Akdeniz'e telefon ile ulaşmak için

CK Akdeniz'e telefon yoluyla ulaşmak için 0850 226 0707 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. CK Akdeniz Çağı merkezi'nden abonelik işlemleri, iptali ve tarife değişiklikleri, İndirimli elektrik alma, Borç sorgulama, Şikayet gibi işlemler yapılabilmektedir.

186 Çağrı Merkezi ile aynı bölgedeki elektrik dağıtım şirketine ulaşırsınız. Bu numaradan arıza ve kesintiler hakkında işlemler yapılmaktadır.

Başka bir elektrik tedarikçisinde geçiş yapmış olsanız bile her türlü teknik konuda bölgede görevli dağıtım şirketine bağlı olduğunuzu unutmayınız! Dağıtım şirketleri sayaç arızaları, kesintiler, genel aydınlatma ile ilgili problemler, tamirat ve tetkik konusunda danışacağınız yetkili kurumdur. Tüm Türkiye'de geçerli 186 numaralı hattan bölgenizdeki dağıtım şirketine doğrudan ulaşırsınız.

Elektrik tedarikçileri ve dağıtımcıları ayrı şirketlerdir. EPDK kararıyla dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin ayrışması sonucu bunlarla ilgili alanlarda farklı şirketlerin hizmet vermesi uygun bulunmuştur. Tüketici olarak hangi konuda hangi şirkete başvuracağınızı daha detaylı anlamak için BURAYA tıklayarak ilgili yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

CK Akdeniz adres bilgilerini almak için

Genel Müdürlük

CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Göksu Mahallesi Aspendos Bulvarı Serik Caddesi Demokrasi Kavşağı
Kepez / ANTALYA
Tel: 0242 320 37 00
E-posta: [email protected]

CK Akdeniz internet sitesi üzerinden iletişim

CK Akdeniz internet sitesindeki İletişim Formu, şirkete ulaşmak, dilek, şikayet ve önerilerinizi iletmek için farklı bir alternatiftir.

Sosyal medyadan CK Akdeniz'e ulaşmak

Sosyal medya hesapları yoluyla CK Akdeniz hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Şirkete ait Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarının takipçisi olabilir ve dilerseniz bu kanallar vasıtasıyla direkt mesaj gönderebilirsiniz.