Osmangazi Elektrik: Fatura Ödeme, Abonelik, Tarifeler ve İletişim

Oepsaş Logo

Osmangazi Elektrik, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerini kapsayan dağıtım bölgesinin yerel tedarikçisidir. Oepsaş, yalnızca bu bölgede oturan tüketicilere indirimli elektrik tarifesi sunar.


Oepsaş İletişim     Oepsaş Abonelik Başvurusu

Oepsaş Müşteri Merkezleri     Oepsaş Fatura İşlemleri

Osmangazi mesken elektrik fiyatları

Osmangazi Elektrik, görevli tedarikçi olarak görev bölgesindeki ev kullanıcılarının elektrik aboneliği için başvuracapı yetkili kurumdur. Aboneliğinizi Oepsaş'tan açtırdıktan sonra Serbest Tüketici Limiti'ni geçmeniz halinde indirimli teklifleri değerlendirebilir ve ister Oepsaş ile devam edebilir, isterseniz de daha çok indirim veren bir tedarikçiye geçiş yapabilirsiniz.  Oepsaş, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinde oturan konut (mesken) abonelerinin iki seçeneği var: Ulusal ve indirimli tarife.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal elektrik tarifesi Epdk mesken birim enerji fiyatı Yok
Serbest tüketici Hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere
Epdk mesken birim enerji fiyatı üzerinden indirimli tarife
Tüketiminize uygun teklif almak için iletişime geçin.
-
Eviniz için tavsiyemiz

Serbest tüketici limitini geçiyorsanız, Osmangazi Elektrik indirimli teklifini kabul etmeden önce piyasadaki tarifelerle karşılaştırın.

Osmangazi kurumsal elektrik tarifesi

Oepsaş, Osmangazi bölgesinde görevli tedarikçi olduğundan, kurumlara hem ulusal tarifeden hem de indirimli elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinde bulunan işletmelere serbest tüketici tarifesi sunar. Osmangazi Elektrik, kurumsal serbest tüketicilere  tüketime göre farklı oranlarda indirimlerle teklif sunabilir.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal elektrik tarifesi Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketlere uygulanır
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu birim fiyattan elektrik alır.
Yok
Serbest tüketici Ulusal ticarethane birim fiyatları üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketim miktarına uygun birim fiyat için iletişime geçin.
-
İşiniz için tavsiyemiz

Şirketinizin tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Osmangazi Elektrik'ten teklifleri alın; fakat mutlaka piyasadaki alternatif kurumsal tarifelerle karşılaştırın. Serbest Tüketiciyseniz size en uygun teklifi sunan tedarikçi şirketi seçme hakkınız vardır.

Nasıl abone olabilirim?

Osmangazi Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Osmangazi Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Osmangazi Elektrik internet sitesi veya 0850 933 3 999 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
  1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
  2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
  3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
  4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
  5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Zorlu Enerji bünyesine geçen Osmangazi Elektrik, Serbest Tüketiciler için ulusal tarife fiyatları üzerinden indirim ve farklı faydalar sağlayan birçok kampanya ve fırsat sunmaya hazırlanıyor.

Kampanyalar

Osmangazi Elektrik Serbest Tüketiciler için indirimli elektrik satışı yapmaktadır.

Zorlu Şirketler Grubu bünyesine katılan şirket, görevli tedarik bölgesinde hizmet vermenin yanında Türkiye'nin her yerinde Serbest Tüketiciler için Zorlu Enerji adını alarak elektrik satış hizmeti gerçekleştirebilecektir. Osmangazi Elektrik'in indirim kampanyaları Zorlu Enerji'nin internet sitesinden takip edilebilir. Kampanyaları öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Serbest Tüketiciler elektrik alırken promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi çok çeşitli fırsatlardan yararlanabilir. Osmangazi Elektrik'e abone olanlar için Zorlu Enerji'nin sunduğu fırsatlarla ilgili bilgi için şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Osmangazi Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Osmangazi Elektrik Hizmet noktaları ile abonelik ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şirketin veznelerinden ödeme işlemlerinizi yapabilir, abonelikle ilgili konularda başvuru işlemlerinizi buralarda tamamlayabilirsiniz. Elektrik aboneliği açtırmak, devralmak veya iptal etmek için hizmet noktalarında işlem yapılmaktadır. En yakın hizmet noktası'na ulaşmak için siteyi inceleyebilirsiniz.

  Osmangazi Elektrik'e ait veznelere gitmeden de bir çok işlemi yapmak mümkündür. Şirketin internet sitesindeki Online İşlemler Bölümü sayesinde abonelikle ilgili başvuru, iptal, bilgi güncelleme ve faturaya itiraz gibi konularda işlem yapmak pratik ve hızlı hale getirilmiştir.

  Şirketin internet sitesinden Ödeme Noktalarını da öğrenebilirsiniz. NKolay ve Diğer Ödeme Noktaları ve Anlaşmalı Bankalar olmak üzere iki başlıkta ödeme noktası sorgulayabilir ve ödeme yöntemlerine dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Telefon ile ulaşmak için

Osmangazi Elektrik'e telefonla ulaşmak için Zorlu Enerji çağrı merkezi aranmaktadır. Çağrı merkezine 0850 933 3 999 numaralı hattan ulaşılabilmektedir. Bu çağrı merkezinden fatura sorgulama ve itiraz, abonelik işlemleri, indirimli elektrik için teklif alma gibi konularda yetkili birimlerle görüşmek mümkün olmaktadır.

Arıza ile kesintiler hakkında işlem gerçekleştirmek için bölgedeki tüm elektrik abonelerinin ( Serbest Tüketici olarak başka şirketten elektrik alsalar bile) Osmangazi Dağıtım (OEDAŞ) ile görüşmeleri gerekmektedir. Dağıtım şirketlerine doğrudan ulaşmak isterseniz 186 numaralı hattı Türkiye'nin her yerinden arayabilirsiniz.

Elektrik dağıttım şirketleri ve perakende satış şirketeri farklı alanlarda hizmet verdiklerinden arızalar gibi teknik konularda dağıtımcılar, abonelik hakkında ise perakende şirketler yetkilidir. Bu iki farklı konuda farklı şirketleri arayarak işlem talebinde bulunmak gerekiyor. Hangi durumlarda hangi şirketi arayacağınızdan emin olamıyorsanız açıklayıcı yazımızı BURADAN okuyabilirsiniz.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

Adres: İstiklal Mah. Santral Sok. No : 12 
Odunpazarı/Eskişehir
Telefon: 0 222 211 2828
Faks: 0 222 211 2804
E-Posta: info@oepsas.com.tr

Osmangazi Elektrik internet sitesi üzerinden iletişim

Oepsaş'ın internet sitesi, iletişim kanallarının tümünde ulaşmanızı, tüm adres bilgilerini öğrenebilmenizi sağlayan ana kaynak olduğu gibi, sitede bulunan İletişim Formu ile de doğrudan mesajınızı yetkililere ulaştırma imkanı vermektedir. Bu form üzerinden şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sosyal medya ile Osmangazi Elektrik'e ulaşamak için

Osmangazi Elektrik Zorlu Enerji bünyesine katılmış ve Zorlu Enerji olarak bölgesinde hizmet vermeye hazırlanmaktadır. Bu sebeple Osmangazi bölgesindeki elektrik tüketicileri şirketin kampanya ve haberlerini Zorlu Enerji'nin Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından takip edebilir ve iletişime geçebilirler.