Zorlu Osmangazi Elektrik: Fatura Ödeme, Abonelik, Tarifeler ve İletişim

Güncelleme tarihi
min reading
Oepsaş Logo

Zorlu Osmangazi Elektrik, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerini kapsayan dağıtım bölgesinin yerel tedarikçisidir. Bu bölgede OEPSAŞ adıyla hizmet veren ve perakende elektrik satışı yapan şirket, 2017 yılında dağıtım şirketi olan OEDAŞ ile beraber Zorlu Enerji bünyesine dahil olmuştur. Bölgedeki Elektrik Dağıtım ve Perakende Satış faaliyetleri bu tarihten itibaren Zorlu Enerji grubu tarafından yürütülmektedir.


Zorlu Oepsaş İletişim     Zorlu Oepsaş Abonelik Başvurusu

Zorlu Oepsaş Müşteri Merkezleri     Zorlu Oepsaş Fatura İşlemleri

Zorlu Osmangazi Elektrik Perakende mesken elektrik fiyatları

Zorlu Enerji bünyesindeki Osmangazi Elektrik, görevli tedarikçi olarak görev bölgesindeki ev kullanıcılarının elektrik aboneliği için başvuracağı yetkili kurumdur. Daha önce OEPSAŞ (Osmangazi Elektrik Perakende Satış A.Ş.) olarak hizmet veren şirket, Zorlu Osmangazi Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 2017'de satın alınmış ve Zorlu Enerji Bünyesine geçmiştir. Aboneliğinizi Zorlu OEPSAŞ'tan açtırdıktan sonra Serbest Tüketici Limiti'ni geçmeniz halinde Zorlu Enerji'nin indirimli teklifleri değerlendirebilir ve ister bu şirket ile devam edebilir, isterseniz de daha çok indirim veren bir tedarikçiye geçiş yapabilirsiniz.  Zorlu Osmangazi Enerji'nin, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinde oturan konut (mesken) abonelerinin iki seçeneği var: Ulusal ve indirimli tarife.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama 82 TL civarında olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal elektrik tarifesi Epdk mesken birim enerji fiyatı Yok
Serbest tüketici Hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere
Epdk mesken birim enerji fiyatı üzerinden indirimli tarife
Tüketiminize uygun teklif almak için iletişime geçin.
-
Eviniz için tavsiyemiz

Serbest tüketici limitini geçiyorsanız, Zorlu Enerji indirimli teklifi ile birlikte piyasadaki tarifeleri de karşılaştırabilirsiniz.

Zorlu Oepsaş kurumsal elektrik tarifesi

Zorlu Oepsaş, Osmangazi bölgesinde görevli tedarikçi olduğundan, kurumlara hem ulusal tarifeden hem de indirimli elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinde bulunan işletmelere serbest tüketici tarifesi sunar. Zorlu Enerji, kurumsal serbest tüketicilere  tüketime göre farklı oranlarda indirimlerle teklif sunabilir.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal elektrik tarifesi Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketlere uygulanır
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu birim fiyattan elektrik alır.
Yok
Serbest tüketici Ulusal ticarethane birim fiyatları üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketim miktarına uygun birim fiyat için iletişime geçin.
-
İşiniz için tavsiyemiz

Şirketinizin tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Osmangazi Elektrik'ten teklifleri alın; fakat mutlaka piyasadaki alternatif kurumsal tarifelerle karşılaştırın. Serbest Tüketiciyseniz size en uygun teklifi sunan tedarikçi şirketi seçme hakkınız vardır.

Nasıl abone olabilirim?

Zorlu Osmangazi Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Zorlu OEPSAŞ Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri, Zorlu Enerji internet sitesi veya 0850 933 3 999 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
  1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
  2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
  3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
  4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
  5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Zorlu Enerji bünyesine geçen Osmangazi Elektrik, Serbest Tüketiciler için ulusal tarife fiyatları üzerinden indirim ve farklı faydalar sağlayan birçok kampanya ve fırsat sunmaya hazırlanıyor.

Kampanyalar

Zorlu Osmangazi Enerji, Serbest Tüketiciler için indirimli elektrik satışı yapmaktadır.

Zorlu Şirketler Grubu bünyesine katılan şirket, görevli tedarik bölgesinde hizmet vermenin yanında Türkiye'nin her yerinde Serbest Tüketiciler için Zorlu Enerji adını alarak elektrik satış hizmeti gerçekleştirebilecektir. Osmangazi Elektrik'in indirim kampanyaları Zorlu Enerji'nin internet sitesinden takip edilebilir. Kampanyaları öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Serbest Tüketiciler elektrik alırken promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi çok çeşitli fırsatlardan yararlanabilir. Osmangazi Elektrik'e abone olanlar için Zorlu Enerji'nin sunduğu fırsatlarla ilgili bilgi için şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Zorlu Osmangazi Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Zorlu Osmangazi Elektrik Hizmet noktaları ile abonelik ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şirketin veznelerinden ödeme işlemlerinizi yapabilir, abonelikle ilgili konularda başvuru işlemlerinizi buralarda tamamlayabilirsiniz. Elektrik aboneliği açtırmak, devralmak veya iptal etmek için hizmet noktalarında işlem yapılmaktadır. En yakın hizmet noktası'na ulaşmak için siteyi inceleyebilirsiniz.

  Zorlu Osmangazi Elektrik'e ait veznelere gitmeden de bir çok işlemi yapmak mümkündür. Şirketin internet sitesindeki Online İşlemler Bölümü sayesinde abonelikle ilgili başvuru, iptal, bilgi güncelleme ve faturaya itiraz gibi konularda işlem yapmak pratik ve hızlı hale getirilmiştir.

  Şirketin internet sitesinden Ödeme Noktalarını da öğrenebilirsiniz. NKolay ve Diğer Ödeme Noktaları ve Anlaşmalı Bankalar olmak üzere iki başlıkta ödeme noktası sorgulayabilir ve ödeme yöntemlerine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Faiz Oranları da internet sitesinde yer alır.

Telefon ile ulaşmak için

Zorlu Osmangazi Elektrik'e telefonla ulaşmak için perakende satış ile ilgili Müşteri Danışma Hattı aranmaktadır. Bu çağrı merkezine 0850 933 3 999 numaralı hattan ulaşılabilmektedir. Buradan fatura sorgulama ve itiraz, abonelik işlemleri, indirimli elektrik için teklif alma gibi konularda yetkili birimlerle görüşmek mümkün olmaktadır.

Arıza ile kesintiler hakkında işlem gerçekleştirmek için bölgedeki tüm elektrik abonelerinin ( Serbest Tüketici olarak başka şirketten elektrik alsalar bile) Zorlıu Osmangazi Dağıtım (Zorlu OEDAŞ) ile görüşmeleri gerekmektedir. Dağıtım şirketlerine doğrudan ulaşmak isterseniz 186 numaralı hattı Türkiye'nin her yerinden arayabilirsiniz.

Elektrik dağıttım şirketleri ve perakende satış şirketeri farklı alanlarda hizmet verdiklerinden arızalar gibi teknik konularda dağıtımcılar, abonelik hakkında ise perakende şirketler yetkilidir. Bu iki farklı konuda farklı şirketleri arayarak işlem talebinde bulunmak gerekiyor. Hangi durumlarda hangi şirketi arayacağınızdan emin olamıyorsanız açıklayıcı yazımızı BURADAN okuyabilirsiniz.

Adres bilgisi almak için

ZORLU ENERJİ

Levent 199, Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli - İSTANBUL

Telefon : 0 (212) 456 23 00

Faks : 0 (212) 422 00 99

E-Posta : [email protected]

Zorlu Enerji Elektrik Perakende Satış Genel Müdürlük

Adres: Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi No:28/A Tepebaşı / Eskişehir

Telefon: 0 222 211 2828

Faks: 0 222 211 2804

E-Posta:   [email protected]

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08:00 - 18:00     Kapalı: 12:00 - 13:00

İl Yöneticilikleri

AFYONKARAHİSAR

Adres: Dumlupınar Mah. Yüzbaşı Agah Cd. No:16

Telefon: 0 272 213 0630

Faks: 0 272 213 06 34

BİLECİK

Adres: Gazipaşa Mah. Atatürk Bulvarı No:1/3

Telefon: 0 228 213 0211-0288-0388 (pbx)

Faks: 0 228 213 02 66

KÜTAHYA

Adres: Gazi Kemal Mah. Osmanlı Cd. No:50

Telefon: 0 274 333 03 37 

Faks: 0 274 333 0336

ESKİŞEHİR

Adres: Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi No:28/A Tepebaşı / Eskişehir

Telefon: 0 222 211 2828

Faks:  0 222 211 2804

E-Posta: [email protected]

UŞAK

Adres: Ünalan Mah. Atatürk Bulvarı No:76

Telefon: 0 276 222 10 11/12

Faks: 0 276 222 10 13

Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik internet sitesi üzerinden iletişim

Zorlu Oepsaş'ın internet sitesi, iletişim kanallarının tümünde ulaşmanızı, tüm adres bilgilerini öğrenebilmenizi sağlayan ana kaynaktır. Zorlu Enerji'nin ana internet sitesinde bulunan İletişim Formu ile de grup bünyesinde iletişim kurmak istediğiniz şirketi seçerek doğrudan mesajınızı yetkililere ulaştırma imkanı vardır. Bu form üzerinden Elektrik Perkande Satışı şeçerek elektrik aboneliği ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sosyal medya ile Zorlu Osmangazi Elektrik'e ulaşamak için

Osmangazi Elektrik Zorlu Enerji bünyesine katılmış ve Zorlu Osmangazi Perkande Satış olarak bölgede hizmet vermektedir. Bu sebeple Osmangazi bölgesindeki elektrik tüketicileri şirketin kampanya ve haberlerini Zorlu Enerji'nin Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilir ve iletişime geçebilirler.