You are here

Osmangazi Elektrik

FATURA ÖDE

Osmangazi Elektrik, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerini kapsayan dağıtım bölgesinin yerel tedarikçisidir. Oepsaş, yalnızca bu bölgede oturan tüketicilere indirimli elektrik tarifesi sunar.

CK Boğaziçi sayfa özeti:

 1. Osmangazi Elektrik Mesken Tarifeleri
 2. Osmangazi Elektrik Kurumsal Tarifeler
 3. Nasıl abone olabilirim?
 4. Kampanyalar ve Fırsatlar
  1. Kampanyalar
  2. Fırsatlar
 5. Osmangazi Elektrik'e nasıl ulaşırım?
  1. Müşteri Merkezleri'ne ulaşmak için
  2. Telefon ile ulaşmak için
  3. Adres bilgisi almak için


Oepsaş İletişim     Oepsaş Abonelik Başvurusu

Oepsaş Müşteri Merkezleri     Oepsaş Fatura İşlemleri

Osmangazi mesken elektrik fiyatları

Osmangazi Elektrik, görevli tedarikçi olduğu için fiyat avantajları ön planda tutmuyor ve sunduğu tarife seçenekleri kısıtlı. Oepsaş, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinde oturan konut (mesken) abonelerinin iki seçeneği var: Ulusal ve indirimli tarife.

Serbest tüketici olup indirimli elektrik almak için, aylık faturanız ortalama   civarında olmalıdır.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal elektrik tarifesi Epdk mesken birim enerji fiyatı Yok
Serbest tüketici Hizmet bölgesinde oturan serbest tüketicilere
Epdk mesken birim enerji fiyatı üzerinden indirimli tarife
Tüketiminize uygun teklif almak için iletişime geçin.
-
Eviniz için tavsiyemiz

Serbest tüketici limitini geçiyorsanız, Osmangazi Elektrik indirimli teklifini kabul etmeden önce piyasadaki tarifelerle karşılaştırın.

Osmangazi kurumsal elektrik tarifesi

Oepsaş, Osmangazi bölgesinde görevli tedarikçi olduğundan, kurumlara hem ulusal tarifeden hem de indirimli elektrik satışı yapabilir. Şirket yalnızca Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinde bulunan işletmelere serbest tüketici tarifesi sunar. Osmangazi Elektrik, kurumsal serbest tüketici tarifelerini tüketime göre sınıflandırmamış.

Tarife Adı Açıklama Taahhüt
Ulusal elektrik tarifesi Sanayi 6948 sayılı sanayi sicil belgesini ibraz eden şirketlere uygulanır
Ticarethane Sanayi sicil belgesi olmayan tüm işletmeler bu birim fiyattan elektrik alır.
Yok
Serbest tüketici Ulusal ticarethane birim fiyatları üzerinden indirimli
İşletmenin enerji tüketim miktarına uygun birim fiyat için iletişime geçin.
-
İşiniz için tavsiyemiz

Şirketinizin tüketim miktarı arttıkça daha uygun fiyattan elektrik enerjisi almanız mümkündür. Osmangazi Elektrik'ten teklifleri alın; fakat mutlaka piyasadaki alternatif kurumsal tarifelerle karşılaştırın. İndirimli elektrik tedarikçileri, yerel tedarikçilere göre ulusal tarife üzerinden daha fazla indirim oranı uygular.

Nasıl abone olabilirim?

Osmangazi Elektrik ile abonelik işlemlerinizi yaparken hizmet verilen Eskişehir, Afyon, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinden birinde ikamet etmeniz gerekir.

Osmangazi Elektrik Elektrik aboneliğini tamamlamak için ne yapılmalı?
Nerede? Müşteri işlem merkezleri,Osmangazi Elektrik internet sitesi veya 0850 933 3 999 numaralı telefon numarasından başvuru yapılabilir.

Ne zaman?

Abonelik işlemleri genellikle 1-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Gerekli evraklar nelerdir?
 1. Kira sözleşmesi, ikametgah ya da tapu kaydı
 2. Zorunlu deprem sigortası DASK poliçesi veya poliçe numarası
 3. Kiracılar için: Mülk sahibinin kimlik bilgileri, ticarethane ise vergi numarası ve unvan bilgileri, kira sözleşmesi
 4. Başvuranın kimlik belgesi ( Nüfus cüzdanı, ehliyet vb.)
 5. İşyeri aboneliği için: Yetki belgesi, vekaletname ya da imza sirküleri, İşyeri yetkilisinin kimlik belgesi aslı ve fotokopisi

Kampanyalar ve Fırsatlar nelerdir?

Zorlu Enerji bünyesine geçen Osmangazi Elektrik, Serbest Tüketiciler için ulusal tarife fiyatları üzerinden indirim ve farklı faydalar sağlayan birçok kampanya ve fırsat sunmaya hazırlanıyor.

Kampanyalar

Osmangazi Elektrik Serbest Tüketiciler için indirimli elektrik satışı yapmaktadır. Zorlu Şirketler Grubu bünyesine katılan şirket, görevli tedarik bölgesinde hizmet vermenin yanında Türkiye'nin her yerinde Serbest Tüketiciler için Zorlu Enerji adını alarak elektrik satış hizmeti gerçekleştirebilecektir. Osmangazi Elektrik'in indirim kampanyaları Zorlu Enerji'nin internet sitesinden takip edilebilir. Kampanyaları öğrenmek için şirkete ait çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Fırsatlar

Serbest Tüketiciler elektrik alırken promosyonlar ve ödeme kolaylığı gibi çok çeşitli fırsatlardan yararlanabilir. Osmangazi Elektrik'e abone olanlar için Zorlu Enerji'nin sunduğu fırsatlarla ilgili bilgi için şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Osmangazi Elektrik’e nasıl ulaşılır?

Müşteri Hizmetleri Merkezleri nerede?

Osmangazi Elektrik Hizmet noktaları ile abonelik ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.En yakın hizmet noktası'na ulaşmak için siteyi inceleyebilirsiniz.

Telefon ile ulaşmak için

Osmangazi Elektrik'e telefonla ulaşmak için çağrı merkezini arayınız. Çağrı merkezine 0850 933 3 999 numaralı hattan ulaşılabilmektedir. Yine aynı numaralı çağrı merkezi aracılığıyla Osmangazi Dağıtım (OEDAŞ)'a ulaşabilir. Arıza ile kesintiler hakkında işlem gerçekleştirmek için bölgedeki tüm elektrik abonelerinin ( Serbest Tüketici olarak başka şirketten elektrik alsalar bile) Osmangazi Dağıtım ile görüşmeleri gerekmektedir. Dağıtım şirketlerine doğrudan ulaşmak isterseniz 186 numaralı hattı Türkiye'nin her yerinden arayabilirsiniz.

Adres bilgisi almak için

Genel Müdürlük

Adres: İstiklal Mah. Santral Sok. No : 12 
Odunpazarı/Eskişehir
Telefon: 0 222 211 2828
Faks: 0 222 211 2804